Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MajnkraftAlusiek

18 czerwca 2020, 19:07

Avatar Spino21

2 września 2018, 12:48

po tych komiksach z Explorer-chan serce mnie boli od takich memów ;-;

Avatar
Konto usunięte

20 kwietnia 2018, 16:24

powiedzial gosc ktory uzywa opery

Avatar Grzechoooo

20 kwietnia 2018, 19:25

Nigdy. Nie obrażaj. Opery. W mojej. Obecności!!!

Avatar
Konto usunięte

20 kwietnia 2018, 21:07

@Grzechoooo: chrome>firefox>safari>opera>exploer>yahoo

Avatar
Konto usunięte

20 kwietnia 2018, 21:10

Yhaoo to nie jest przeglądarka dzbanie.

Avatar
Konto usunięte

5 maja 2018, 21:31

opera rządzi

Avatar
Konto usunięte

5 maja 2018, 22:25

kto jeszcze uzywa przezwiska dzbanie xD

Avatar
Konto usunięte

5 maja 2018, 23:15

Kto uznaje Yhaoo za przeglądarke?

Avatar Piesel12345

18 lutego 2022, 11:47

*GX

Avatar Grzechoooo

21 kwietnia 2018, 10:21

Stare zdjęcie, Opera już tak nie wygląda.

Avatar Polandball966

21 kwietnia 2018, 10:05

Tam jest więcej niż jedno gówno...

Avatar TheHunterMikiPL

Edytowano - 14 kwietnia 2018, 15:58

CZEMU ROBISZ ZDJENĆE EKRANÓ TELEFONEM ZAMJAST PRINT SKRIN KLIKNOŃĆ!?

Avatar PGfan

20 kwietnia 2018, 16:36

@TheHunterMikiPL: no bo jak zrobi print screen to nie zobaczysz muchy która nie jest na ekranie

Avatar TheHunterMikiPL

20 kwietnia 2018, 16:43

@PGfan: No co Ty nie powiesz? -.-

Avatar RobsonPlay

20 kwietnia 2018, 16:10

TeamFirefox

Avatar
Konto usunięte

14 kwietnia 2018, 15:53

Znów mnie szaklują.

Avatar TheOfficialForeus

14 kwietnia 2018, 16:01

bo chodzisz za wolno przyspiesz troche chociaż safari wyprzedź

Avatar
Konto usunięte

14 kwietnia 2018, 16:15

@TheOfficialForeus: Jak się człowiek spieszy to się diabeł cieszy.

Avatar Pomaranczowy

14 kwietnia 2018, 17:31

Ty jesteś przeglądarką, nie masz więcej usprawiedliwień

Avatar Lolum

20 kwietnia 2018, 14:04

ja cię używam kiedy chce grac w gry unity

Avatar gaminger

20 kwietnia 2018, 14:27

jak się internet spieszy to się człowiek cieszy*

Avatar Filipsss

20 kwietnia 2018, 14:23

#TEAMFIREFOX

Avatar Kejdzej

14 kwietnia 2018, 19:33

O, ktoś inny niż ja używa opery. Gratuluję RiGCzu

Avatar Raczysko

14 kwietnia 2018, 17:10

to czemu na originie nie siadła?

Avatar sucy_manbavaran

14 kwietnia 2018, 16:14

Chodzi o monitor?

Avatar Boberek00

14 kwietnia 2018, 15:54

Opera?

Avatar
Konto usunięte

14 kwietnia 2018, 16:03

@Boberek00: opera to prestiż

Avatar Boberek00

14 kwietnia 2018, 16:04

Pretsiż to Safari

Avatar Kadzio

14 kwietnia 2018, 15:52

no i benq

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nigdy na to nie wpadną

Szybki jak błyskawica

Równi i równiejsi

Rel

Powodzenia

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka