Od razu skojarzyło mi się z rozklekotanymi betami, w których 18-20 letni gnojek puszcza umcy umcy taki, że cała buda się zaraz rozleci. Oczywiście jazda musi być agresywna, bo ma "sportowe auto" ze sportowym tłumikiem (dziwna nazwa dla tłumików ze zwykłą dziurą)
Komentarze
Odśwież29 kwietnia 2013, 16:06
mmm... ktoś mnie docenia BAR Honda sezon 2004 i Button z kierownicą :D
Odpisz
2 grudnia 2016, 21:30
@jenson_button: HONDA SZYBSZA NIŻ WYGLĄDA TUDUDUDDUDU xD
Odpisz
29 kwietnia 2013, 09:40
Od razu skojarzyło mi się z rozklekotanymi betami, w których 18-20 letni gnojek puszcza umcy umcy taki, że cała buda się zaraz rozleci. Oczywiście jazda musi być agresywna, bo ma "sportowe auto" ze sportowym tłumikiem (dziwna nazwa dla tłumików ze zwykłą dziurą)
Odpisz
28 kwietnia 2013, 21:53
Ostatni obrazek- Demon Prędkości! :D
Odpisz