Po czymś takim lepiej nie chodzić do teatru
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tymi się chodzi
To będzie bolało
Nie są aż takie pyszne
Jeszcze jak
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 kwietnia 2018, 15:54
I H Y C
Odpisz
18 kwietnia 2018, 23:00
@AJStyles: I
Odpisz
19 kwietnia 2018, 14:12
@Grzechoooo: H
Odpisz
21 kwietnia 2018, 11:19
@AJStyles: Y
Odpisz
21 kwietnia 2018, 11:30
@abuq1: C
Odpisz
15 kwietnia 2018, 23:48
Niech mnie kule biją
Odpisz
17 kwietnia 2018, 18:02
@aZaKuss: Czemu na to nie wpadłem? Byłoby jak znalazł.
Odpisz
18 kwietnia 2018, 23:01
Co też mi strzeliło do głowy?
Odpisz
19 kwietnia 2018, 17:34
@Grzechoooo: Kurde, też dobre
Odpisz
19 kwietnia 2018, 08:45
Odpisz
15 kwietnia 2018, 21:44
Czy ktoś powiedział jasny gwint?
Odpisz
15 kwietnia 2018, 21:46
Nie grałem, nie gram i pewnie nie zagram
Odpisz
15 kwietnia 2018, 21:59
A ja nie umiem grać
Odpisz
15 kwietnia 2018, 22:00
Dałby ktoś jakieś dobre tanie buildy?
Odpisz
15 kwietnia 2018, 22:06
Gwent db bruh
Odpisz
15 kwietnia 2018, 22:07
Który poziom w gwincie?
Odpisz
15 kwietnia 2018, 22:21
Nie poziom ważny, a fakt grania od closed beta
Odpisz
15 kwietnia 2018, 22:26
Nieźle! Ja tam ostatnio zacząłem w to nolifić i mam 9
Odpisz
16 kwietnia 2018, 06:38
*Autystyczny skrzek gracza TES Legends*
Odpisz
Edytowano - 18 kwietnia 2018, 13:11
@crimzon: ch*j ku*wa Heartstone
Odpisz
18 kwietnia 2018, 13:06
Problem nawet nie był w tym, że tych niewolników tracą.
Problem był w tym, że za takiego niewolnika sporo hajsiwa, a oni nie dostawali nic za ich stratę, przy czym ekonomia południa właśnie na niewolnikach się opierała.
Takie samobójstwo, tylko że powolne.
Odpisz
Edytowano - 15 kwietnia 2018, 23:04
Takie śmieszki.
Niby znoszą niewolnictwo, ale podnoszą przy tym podatki, czyli właściwie cały naród czynią niewolnikami.
Odpisz
18 kwietnia 2018, 12:26
@Mijak: Niewolnicy i panowie są zawsze, tylko nazewnictwo się zmienia. Byli kolejno oni, potem chłopi i suwereni, robotnicy i kapitaliści, proletariat i partyjni, a dziś mamy po prostu biednych i bogatych, bo oficjalnie mamy „równość” i „demokrację”.
Odpisz
18 kwietnia 2018, 11:30
Jasna cholera, Abe! Ale żeś od***ał przedstawienie.
Tylko żeby ci w tym teatrze nic nie strzeliło do głowy.
Odpisz
15 kwietnia 2018, 22:13
Odpisz
15 kwietnia 2018, 23:16
@PhanBart:
Odpisz
18 kwietnia 2018, 10:38
@PhanBart:
Odpisz
18 kwietnia 2018, 10:37
heh gdy spojrzałem na ostatni kadr to przypomniała mi sie seria outlast 2 u sarga
Odpisz
15 kwietnia 2018, 21:56
Jasny gwint!
Odpisz