Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Fergus
Trzeba brać osobną torbę
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Lekko nie będzie
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 kwietnia 2018, 18:57
Nie znoszę takich zadań...
Odpisz
17 kwietnia 2018, 02:46
@rozwalgo: W: Nikt ich nie lubi.
Odpisz
18 kwietnia 2018, 20:09
@renamon: *właściwie to lubi je*
t-tak, są straszne!
Odpisz
19 kwietnia 2018, 03:47
@JelonAI: W: Dokładnie, są straszne. Wiesz przecież co robimy z takimi co lubią zadania z wykaż, że...
Odpisz
19 kwietnia 2018, 07:16
@renamon: ściągamy od nich na sprawdzianie??
Odpisz
19 kwietnia 2018, 08:00
@renamon: błagam, zmiłuj się ._.
Odpisz
20 kwietnia 2018, 01:50
@JelonAI: W: Idź dziecko, i nie grzesz więcej.
Odpisz
17 marca 2022, 20:33
@rozwalgo: Takie są najprostsze: wiemy jaki jest wynik
Odpisz
17 marca 2022, 20:33
@renamon: ja kocham
Odpisz
19 marca 2022, 13:25
@Tomasz1977: W: Tak więc umrzesz z miłością w sercu.
Odpisz
17 marca 2022, 20:32
Takie są najprostsze: wiemy jaki jest wynik
Odpisz
16 kwietnia 2018, 18:03
lub na fizyce:
Wykaż, że moc wykonaną przez auto jadące ruchem jednostajnym można wyliczyć ze wzoru P(moc)=F(siła)×v(prędkość)
Odpisz
16 kwietnia 2018, 18:05
@Vlodziu: Dodam, że dosłownie nikt go nie wykonał poprawnie.
Odpisz
16 kwietnia 2018, 18:09
@Vlodziu: Która gimbazjalna?
Odpisz
Edytowano - 16 kwietnia 2018, 18:10
@zx2001: 2 gim
rozdział: praca, moc, energia mechaniczna
Odpisz
16 kwietnia 2018, 18:15
@Vlodziu: Czy wy w ogóle wiecie jak korzystać ze wzorów?
Odpisz
16 kwietnia 2018, 18:17
@zx2001: Szczerze? Nie.
Odpisz
16 kwietnia 2018, 18:19
@Vlodziu: Dobra powiedz mi czy wasza pani każe wam robić prezentacje i nie uczy niczego.
Odpisz
16 kwietnia 2018, 18:21
@zx2001: Nie robimy żadnych prezentacji
Lekcja zazwyczaj wygląda następująco.
-obecność
-zapiszcie temat
-ogólna teoria z tematu
-w domu przepisujecie całe podsumowanie z danego tematu i zadania z nim związane
Odpisz
16 kwietnia 2018, 18:23
@Vlodziu: u mnie tak jest w 3 gimb
Odpisz
16 kwietnia 2018, 18:24
@Vlodziu: Wow, i tak masz lepiej niż ja miałem w gimbazjum, ale i tak wow nic wam nie tłumaczy tylko piszecie?
Odpisz
16 kwietnia 2018, 18:39
@zx2001: Tak
Odpisz
16 kwietnia 2018, 19:57
@Vlodziu: Powiem ci tylko tyle Licbaza cie zgw*łci po takiej fizyce w gimbazie.
Odpisz
Edytowano - 16 kwietnia 2018, 21:24
@Vlodziu: V = s/t
P = W/t
W = F • s
P = F • s/t = F • V
Odpisz
17 kwietnia 2018, 06:33
@wojtun: O ku*wa
Odpisz
18 kwietnia 2018, 15:22
@zx2001: Chyba że nie będzie miał fizyki po pierwszej klasie jak ja
Odpisz
18 kwietnia 2018, 17:14
@NightFox: Jakie technikum?
Odpisz
18 kwietnia 2018, 18:56
@zx2001: Architektura krajobrazu. Bardzo przyjemny kierunek.
Odpisz
18 kwietnia 2018, 23:06
@Vlodziu: Mi na fizyce wszystko tlumaczyl, i dzieki wiedzy nabitej umie w technikum fizyke na 4 (nie lubie fizyki ani sie uczyc)
Odpisz
18 kwietnia 2018, 23:04
Czy tylko ja dobrze napisalem z matmy (rok temu) nie lubiac jej i nie uczac sie? Mialem 97% czyli stracilem tylko 1 pkt
Odpisz
18 kwietnia 2018, 20:38
Na pewno na testach jutro będzie zadanie na dowód
Odpisz
18 kwietnia 2018, 18:19
ktoś mi wytłumaczy dlaczego tak jest, że to co dla nas najlepsze jest najbardziej niechciane?
np nauka matematyki?
Odpisz
16 kwietnia 2018, 18:07
Jak gdyby się coś mnie czepiali.
Odpisz