Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Północne Węgry
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ostry ten sędzia
Znak czasów
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 sierpnia 2020, 22:59
"tam gdzie dziki ch*jami hamują"
Odpisz
19 kwietnia 2018, 15:15
Każdy fan initial D wie, która opcja jest dobra
Odpisz
21 kwietnia 2018, 21:13
@DziwnyPan: Pierwsza i czwarta.
Odpisz
13 maja 2018, 18:49
@DziwnyPan: Yeah man :3
Odpisz
23 kwietnia 2018, 10:06
L L R jest też prawidłowe szczególnie dla kierowców rajdowych i torowych
Odpisz
26 kwietnia 2018, 22:15
@Yoda_MLG: R R jest w automacie
Odpisz
Edytowano - 26 kwietnia 2018, 19:22
W jakim samochodzie są 4 pedały/pedała (jak kto woli)?
Odpisz
23 kwietnia 2018, 01:20
Właściwie to się zastanawiam czm w automacie używa się tylko prawej nogi zamiast obydwu...
Odpisz
26 kwietnia 2018, 19:22
@Skowir: Chyba żeby przypadkiem skrzyni nie zj*bać... Jak dasz gaz i hamulec to coś może "puścić"...
Ale ja tam nie wiem... Jak się mylę to też mi wyjaśnijcie ;)
Odpisz
22 kwietnia 2018, 21:32
Pedała, ludzie pedała... Dlaczego tak mało osób potrafi to prawidłowo odmieniać?
Odpisz
22 kwietnia 2018, 20:12
Co jest nie tak z 3 i 4?
Odpisz
22 kwietnia 2018, 13:01
Powodzenia z wciskaniem sprzęgła i hamulca jednocześnie jedną nogą.
Odpisz
22 kwietnia 2018, 20:09
@damian2500: Słyszałeś może o technice heel and toe?
Poza tym wielu kierowców rajdowych używa lewej nogi do hamowania.
Odpisz
Edytowano - 21 kwietnia 2018, 21:09
Za co jest odznaka "dociekliwy"?
Odpisz
21 kwietnia 2018, 21:15
@Foxyjumpscare: za *reszta komentarza widoczna dla posiadaczy odznaki "dociekliwy"*
Odpisz
21 kwietnia 2018, 21:18
@CoolSceleton95: Aha, czyli jeja.pl sama robi aby reszta komentarza widoczna dla posiadaczy odznaki "dociekliwy"? Czy trzeba coś zrobić?
Odpisz
21 kwietnia 2018, 21:19
@CoolSceleton95: Szczera prawda! W ten sposób dostałem odznakę... ale zapomniałeś o * informacja widoczna dla posiadaczy odznaki dociekliwy*
Odpisz
21 kwietnia 2018, 21:28
@Jejak1: sprawdzę czy to działa
Odpisz
21 kwietnia 2018, 21:29
@Rozyv: *informacja tylko dla posiadaczy odznaki deciekliwy w serwisie jeja.pl*
Odpisz
21 kwietnia 2018, 21:51
@Jejak1: Nie tylko, on musi jeszcze *reszta komentarza widoczna tylko dla posiadaczy odznaki dociekliwy*
Odpisz
21 kwietnia 2018, 21:54
@Foxyjumpscare: Wpisujesz różne rzeczy w wyszukiwarke jeja ja wypisywałem hasła typu Hitler wiedział o holokauście i dostałem
Odpisz
21 kwietnia 2018, 22:07
@XxkillerxX: serio?
Odpisz
21 kwietnia 2018, 22:44
@NoNieSmieszne: tak
Odpisz
22 kwietnia 2018, 09:38
@Foxyjumpscare: Nie wiem, ale mam złotą.
Odpisz
22 kwietnia 2018, 10:56
@XxkillerxX: Zje**łeś nam żart dzbanie
Odpisz
22 kwietnia 2018, 13:09
@Jejak1: nienawidzę troli
Odpisz
Edytowano - 22 kwietnia 2018, 14:44
@XxkillerxX: akurat ty zasługujesz na miano trolla, ponieważ...
czekaj, jesteś trollem więc po co się z tobą kłócić XD
Odpisz
22 kwietnia 2018, 13:33
Tymczasem w rosji
Odpisz
22 kwietnia 2018, 00:37
Chciałeś pedałów? Masz pedały
Odpisz
9 kwietnia 2024, 17:53
@ThePolishKillerPL: fuj
Odpisz
21 kwietnia 2018, 23:01
wole motory
Odpisz
21 kwietnia 2018, 22:28
stary mercedes 115 miał 5 pedałów.. co wtedy?
Odpisz
19 kwietnia 2018, 14:26
ok, ale gdzie, w jakim pojeździe są aż 4 pedały?
Odpisz
Edytowano - 19 kwietnia 2018, 14:31
Jeśli siedzisz za kierownicą, to w każdym z manualną skrzynią biegów... /s
Odpisz
19 kwietnia 2018, 14:59
@pawelek9889: w manualnej są 3 pedały, w automatycznej 2...
może o jakiś czołg chodziło autorowi.. 🤔
Odpisz
21 kwietnia 2018, 21:37
Niektóre mercedesy mają, np w Vito, Viano, zamiast hamulca ręcznego
Odpisz
21 kwietnia 2018, 22:12
@margrado: o kufa, no to nie wiedziałam jeśli tak...
Odpisz
21 kwietnia 2018, 22:01
Odpisz