Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

26 kwietnia 2018, 19:18

Dla mnie:
Budyń>Kisiel

Avatar Snorciakkk

26 kwietnia 2018, 19:33

Dla mnie galaretka>kisiel>>>>>>budyń

Avatar theCPCK

26 kwietnia 2018, 20:13

@Snorciakkk: ogólnie kisiej jest dobry chyba że jest to edulycja zimowa

Avatar Mam_Oryginalny_Nick

26 kwietnia 2018, 20:49

@theCPCK: Wszyscy się mylicie

Budyń > galaretka > kisiel

Avatar
Konto usunięte

26 kwietnia 2018, 21:54

@Mam_Oryginalny_Nick: biedacki chleb> kisiel>budyń> galaretka

Avatar Polski_Kisiel

26 kwietnia 2018, 22:02

smuteq

Avatar XStuntManiac1

26 kwietnia 2018, 22:15

budyń=kisiel=galaretka
Nie potrafię podać, co jest lepsze. Wszystko mogę jeść tonami.

Avatar
Konto usunięte

26 kwietnia 2018, 22:28

@XStuntManiac1: ja też ale jednak uważam że kisielki to nadludzi... nad... nad... nadżarełko

Avatar sans_skeleton

27 kwietnia 2018, 17:00

galaretka>>>kisiel>>>>>>budyń

Avatar koberek

27 kwietnia 2018, 08:29

Majonez, keczup, musztarda od zaraz

Avatar OstryRed

27 kwietnia 2018, 00:32

Co niedziela bez handlu robi z ludźmi

Avatar Keraton

26 kwietnia 2018, 22:21

Nie polecam, zabrał budyń i dał galaretkę zamiast kisielu.

Avatar rozwalgo

Edytowano - 22 kwietnia 2018, 16:08

Wrzeszcz... Boże, chodzę tam do szkoły...

Avatar Lukasgda123

22 kwietnia 2018, 17:05

@rozwalgo: Która?

Avatar rozwalgo

22 kwietnia 2018, 17:07

@Lukasgda123: =CENZURA=

Avatar
ZiemiaJestPlaska

26 kwietnia 2018, 19:09

@rozwalgo: *Czyści...*

Avatar jejpiotrek2727

26 kwietnia 2018, 20:16

@rozwalgo: pewnie 26 ewentualnie 25

Avatar rozwalgo

26 kwietnia 2018, 20:29

@jejpiotrek2727: 25 jest chyba na Przymorzu

Avatar jejpiotrek2727

26 kwietnia 2018, 20:35

@rozwalgo: niedawno chyba było 25 koło GB ale po reformie zrobili z tego liceum

Avatar Mam_Oryginalny_Nick

22 kwietnia 2018, 16:07

Wymienię Robloxa na Minecrafta na terenie zadupia

Avatar
ZiemiaJestPlaska

26 kwietnia 2018, 19:09

@Mam_Oryginalny_Nick: Ja chętna!

Avatar ToMo39

26 kwietnia 2018, 20:21

@Mam_Oryginalny_Nick: gdyby większość weteranow robloxa wymieniła swoje konto na konto do minecrafta to by na tym stracili bardziej niz na stracie portfela w ktorym bylo by 3000zł bo wiekszosc kont osob zaangazowanych w tradeowanie na wymianie robux -> pln kosztuje gdzies z 2000zł kiedy wezniesz wszystkie ceny limitow itd

Avatar
Konto usunięte

26 kwietnia 2018, 19:09

garaletka > kisiel > budyn

Avatar JelonAI

26 kwietnia 2018, 19:12

kisiel = kisiel = kisiel

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pilne

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Mało znany szczegół

Dobrze czasem się oderwać

A, okej

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka