Nie wiem, co o tym myśleć
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Mało znany szczegół
Dobrze czasem się oderwać
A, okej
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 kwietnia 2018, 19:18
Dla mnie:
Budyń>Kisiel
Odpisz
26 kwietnia 2018, 19:33
Dla mnie galaretka>kisiel>>>>>>budyń
Odpisz
26 kwietnia 2018, 20:13
@Snorciakkk: ogólnie kisiej jest dobry chyba że jest to edulycja zimowa
Odpisz
26 kwietnia 2018, 20:49
@theCPCK: Wszyscy się mylicie
Budyń > galaretka > kisiel
Odpisz
26 kwietnia 2018, 21:54
@Mam_Oryginalny_Nick: biedacki chleb> kisiel>budyń> galaretka
Odpisz
26 kwietnia 2018, 22:02
smuteq
Odpisz
26 kwietnia 2018, 22:15
budyń=kisiel=galaretka
Nie potrafię podać, co jest lepsze. Wszystko mogę jeść tonami.
Odpisz
26 kwietnia 2018, 22:28
@XStuntManiac1: ja też ale jednak uważam że kisielki to nadludzi... nad... nad... nadżarełko
Odpisz
27 kwietnia 2018, 17:00
galaretka>>>kisiel>>>>>>budyń
Odpisz
27 kwietnia 2018, 08:29
Majonez, keczup, musztarda od zaraz
Odpisz
27 kwietnia 2018, 00:32
Co niedziela bez handlu robi z ludźmi
Odpisz
26 kwietnia 2018, 22:21
Nie polecam, zabrał budyń i dał galaretkę zamiast kisielu.
Odpisz
Edytowano - 22 kwietnia 2018, 16:08
Wrzeszcz... Boże, chodzę tam do szkoły...
Odpisz
22 kwietnia 2018, 17:05
@rozwalgo: Która?
Odpisz
22 kwietnia 2018, 17:07
@Lukasgda123: =CENZURA=
Odpisz
26 kwietnia 2018, 19:09
@rozwalgo: *Czyści...*
Odpisz
26 kwietnia 2018, 20:16
@rozwalgo: pewnie 26 ewentualnie 25
Odpisz
26 kwietnia 2018, 20:29
@jejpiotrek2727: 25 jest chyba na Przymorzu
Odpisz
26 kwietnia 2018, 20:35
@rozwalgo: niedawno chyba było 25 koło GB ale po reformie zrobili z tego liceum
Odpisz
22 kwietnia 2018, 16:07
Wymienię Robloxa na Minecrafta na terenie zadupia
Odpisz
26 kwietnia 2018, 19:09
@Mam_Oryginalny_Nick: Ja chętna!
Odpisz
26 kwietnia 2018, 20:21
@Mam_Oryginalny_Nick: gdyby większość weteranow robloxa wymieniła swoje konto na konto do minecrafta to by na tym stracili bardziej niz na stracie portfela w ktorym bylo by 3000zł bo wiekszosc kont osob zaangazowanych w tradeowanie na wymianie robux -> pln kosztuje gdzies z 2000zł kiedy wezniesz wszystkie ceny limitow itd
Odpisz
26 kwietnia 2018, 19:09
garaletka > kisiel > budyn
Odpisz
26 kwietnia 2018, 19:12
kisiel = kisiel = kisiel
Odpisz