Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Angielskie śmieszki
Można, tylko trzeba wstawać rano
To będzie bolało
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 kwietnia 2018, 00:08
Nie za lasem nie za rzeką...
Odpisz
25 kwietnia 2018, 06:18
@xxxPaterrix03xxx: W małym domku nie daleko....
Odpisz
25 kwietnia 2018, 06:35
...Gdzie wesoło skrzypią drzwi...
Odpisz
25 kwietnia 2018, 06:44
@Czekoladkapl: Słychać głośne hahahi......
Odpisz
25 kwietnia 2018, 06:46
kto to kto to kto to taki
Odpisz
25 kwietnia 2018, 07:06
Janusz pawlacz to czy ptaki
Odpisz
25 kwietnia 2018, 08:41
@piekasz: Czyje głosy słychać tam zaraz się przekonasz sam......
Odpisz
25 kwietnia 2018, 09:24
KURŁAAA KIEDYŚ TO BYŁO
Odpisz
25 kwietnia 2018, 11:42
TO DOMISIE TO DOMISIE!!!
Odpisz
25 kwietnia 2018, 16:49
Śmieszne stworki śmieszne pysie...
Odpisz
25 kwietnia 2018, 17:02
@Czekoladkapl: Wesolutkie miny mają do zabawy zapraszają.....
Odpisz
25 kwietnia 2018, 23:12
To Domisie, to Domisie
Odpisz
26 kwietnia 2018, 05:58
@xxxPaterrix03xxx: Pewnie spodobają ci się, drzwi do domku otworzyły do zabawy zaprosiły.
Odpisz
26 kwietnia 2018, 22:38
drzwi do domku otwierAJĄ do zabawy zapraszAJĄ*
Odpisz
27 kwietnia 2018, 12:34
@xxxPaterrix03xxx: tamta wersja też jest dobra
Odpisz
25 kwietnia 2018, 07:28
Bazyli to był crush całej żeńskiej części mojego przedszkola.
Odpisz
25 kwietnia 2018, 17:10
Jego głos był po prostu miodem na moje małe uszy. A potem doszedł Tabaluga xd
Odpisz
25 kwietnia 2018, 16:07
To moje ulubione animu <3 Kraszi
Odpisz
25 kwietnia 2018, 15:23
KULTURAL APOPRIEJSZYN!!!!!!!!!11!!!!!11!!!!!
Odpisz
25 kwietnia 2018, 06:31
Bazyli, jak ja go uwielbiałam.
Odpisz
24 kwietnia 2018, 21:49
Ja zawsze chciałam tą wielką truskawkę co mieli w ogrodzie XD
Odpisz
24 kwietnia 2018, 20:16
Nie spodziewałam się Domisiów na jeja
Odpisz
24 kwietnia 2018, 20:19
@CrazyMe: juz kiedyś byly
Odpisz
24 kwietnia 2018, 20:19
jak ja niecierpialem tej bajki. choc ten rudy byl fajny
Odpisz
24 kwietnia 2018, 21:11
@WaszaWysokoscKrolTrefl:
Odpisz
24 kwietnia 2018, 20:13
Moja siorka miała z tego książkę, #nbc
Odpisz
23 kwietnia 2018, 22:32
Co jak co, ale nieźle musieli im płacić w zamian za upublicznienie ich w tych strojach :v
Odpisz
24 kwietnia 2018, 20:11
@venomman: zdziwisz się ale nie każdy robi coś za pieniądze
może poprostu lubili robić bajki dla dzieci
Odpisz
24 kwietnia 2018, 20:04
Moja ulubiona bajka to była ,-,
Odpisz
23 kwietnia 2018, 17:05
Nie lubiłam tego zielonego
Odpisz
23 kwietnia 2018, 17:36
Bazyliego.
Odpisz
23 kwietnia 2018, 18:20
*Bazylego
Odpisz
24 kwietnia 2018, 20:02
Wydawał się wiedzieć za wiele jak na domisia no nie?
Odpisz
23 kwietnia 2018, 16:51
Nwm dlaczego ale nienawidziłem tej bajki
Odpisz
23 kwietnia 2018, 16:48
Lil'Domisie
Odpisz
23 kwietnia 2018, 16:09
Domisie jakby co
Odpisz