Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ruzwelt1

25 kwietnia 2018, 22:10

polski rap jest porażką w świecie muzyki.... i ja to mówię całkowicie poważnie. Kto by chciał słuchać jak gościu co 5 słowo przeklina

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (17)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (17)
Avatar
Konto usunięte

27 kwietnia 2018, 21:29

@katejoz: Myślę, że wyrafinowani artyści potrafią znaleźć bardziej cywilizowane sposoby wyrażania emocji. Reszcie pozostaje przeklinanie...

Avatar wiadrowy512

21 kwietnia 2020, 07:00

@ruzwelt1: stary ale teraz to jest wrzucanie wszystkich do jednego worka ponieważ w każdym gatunku muzycznym będzie kilka zespołów które będą co chwile klnąć lecz trzeba też pogodzić się że rapu z dużą ilością przekleństw słucha młodzież bo o jakie fajne je**ć policje itp i przez to twórcy tworzą piosenki pod widzów i takie osoby stają się najpopularniejsze ale nie ma sensu się też się oto kłócić bo po każdej stronie barykady możemy nazwać pato twórców

Avatar
Konto usunięte

25 kwietnia 2018, 20:23

Sabaton najlepszy <3

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar BBKFaKaMLYNARZ

29 lipca 2018, 00:10

Sabaton jest sztosem A ty klopsem.

Avatar PimpekLord

29 lipca 2018, 02:40

@BBKFaKaMLYNARZ: nie o to chodzi gosciu, h*j mnie czy jest dobry przeczytaj co napisalem

Avatar BBKFaKaMLYNARZ

29 lipca 2018, 00:09

I tak Magik lepszy.

Avatar Anishogen

25 kwietnia 2018, 21:24

Jakich słuchacie wykonowaców rapu? Ja Drake'a i Notorious B.I.G.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar
Konto usunięte

27 kwietnia 2018, 21:00

@PimpekLord: Toż to profanacja!

Avatar Avcio01

30 kwietnia 2018, 18:17

@Anishogen: "Notorious B.I.G" Czy to jest nawiązanie do serii anime i mangi autorstwa Hiroshiko Ariaki'ego pod tytułem "Jojo's bizarre adventure"?

Avatar Ghost_Player

26 kwietnia 2018, 16:51

>Normalny, dobrze zrobiony polski rap
>ZIABA ZIABA RENK CENK CENK

Avatar Nilciaxd

26 kwietnia 2018, 14:45

Dla mnie tylko stare polskie rapy są najlepsze

Avatar albertuss8

25 kwietnia 2018, 21:03

Nie rozumiem hejtu na cały polski rap niektórzy raperzy (szczególnie polecam palucha czy kękiego) w ich tekstach jest więcej przekazu niż w produkcjach z innych polskich czy zagranicznych gatunków. Racja są tacy co w swoich kawałkach gadają tylko o seksie ćpaniu i innych takich ale są ludzie którzy tego słuchają i nic się na to nie poradzi.
Pisze to dlatego że denerwują mnie ludzie którzy usłyszeli tylko najpopularniejsze kawałki i od razu wyrabiają sobie opinie na ogół polskiego rapu (nie chce mi się mówić o tym że jest rap i trap a to też jest różnica)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar katejoz

26 kwietnia 2018, 17:16

@xGokios3k: Na samej Złotej Owcy są przynajmniej 3 tracki z przekazem
Sterylnie, Za Blisko, Cardio.
Jeszcze mogę polecić Dym z Ostatni Krzyk Osiedla

Avatar albertuss8

26 kwietnia 2018, 21:08

@katejoz: jest jeszcze wiele innych jak: za wszystko, zostawić coś po sobie, na spokojnie i jeszcze wiele innych z tych wszystkich płyt.

Avatar Yoda_MLG

25 kwietnia 2018, 23:14

A może słuchaj tego co ci się podoba i nie wchodź ludziom w ich życia bo słuchają czegoś innego
i nie, nie słucham rapu choć czasem się zdarzy

Avatar katejoz

26 kwietnia 2018, 06:43

@Yoda_MLG: Jednak są tu jacyś normalni ludzie.
Pozdro ;)

Avatar Agario

26 kwietnia 2018, 00:21

Kiedy słuchasz metalu/rocka/rapu/elektronicznej i widzisz jak każdy rzuca gównem w inny gatunek

Avatar katejoz

26 kwietnia 2018, 06:32

@Agario: Niestety...

Avatar avalon3440

24 kwietnia 2018, 11:09

A ja mam wyjerbane, słucham głównie elektronicznej, The Prodigy itd.

Avatar Skowir

25 kwietnia 2018, 21:23

@avalon3440: Firestarter!

Avatar avalon3440

26 kwietnia 2018, 00:13

@Skowir: Piranha!

Avatar
Konto usunięte

26 kwietnia 2018, 00:07

Kiedy każdy w komentarzach zachowuje się jak patologiczne dziecko z dałnem, każdy się przyznaje, że słucha metalu i mimo tego zarzucają fanom polskiego rapu patologiczne zachowanie.
Hipokryzja lvl: jeja

Avatar PiterGaming660

25 kwietnia 2018, 23:55

Obrazek na którym wszyscy się plują w komentarzach

Avatar ghost_rider

23 kwietnia 2018, 22:43

Nie slucham rapu ani polskiego ani zagranicznego

Avatar PimpekLord

25 kwietnia 2018, 23:46

@ghost_rider: ch** mnie to

Avatar BillieAnything

25 kwietnia 2018, 21:37

O ile większość rapu polskiego to syf, to teksty Taco Hemingwaya akurat mają sens.

Tak, wiem Tamagotchi to Taconafide.

Avatar Nanook

25 kwietnia 2018, 23:01

@BillieAnything: Wcześniejszą twórczość Hemingwaya uwielbiam, a cały Marmur to jeden z najlepszych albumów jakich kiedykolwiek słuchałem, ale Taconafide jakoś mi nie podchodzi. Chociaż akurat Tamagotchi to zajebisty singiel.

Avatar PimpekLord

25 kwietnia 2018, 23:39

@Nanook: trójkąt tez super

Avatar non9e__

25 kwietnia 2018, 22:57

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Brak avatara
Dodane przez: michciu24

Płać pan

Rel

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Były nóżki, nie ma nóżek

Angielskie śmieszki

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka