Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Pottermanka

28 sierpnia 2010, 14:08

Newbie - Początkujący
Noob - Ktoś nieznający się na czymś (obraźliwe)
LOL - Albo lot of laugh czyli kupa śmiechu, albo laugh out loud czyli... hmmm... "bardzo glosny smiech czesto przyrownywany do wycia"

Avatar
ZiemiaJestPlaska

4 sierpnia 2018, 09:16

@Pottermanka: LOL gra
league of legends

Avatar Axsus

2 listopada 2010, 20:22

meteor77 Sskąd masz tą bużke ? XD

Avatar
ZiemiaJestPlaska

4 sierpnia 2018, 09:16

@Axsus: ?

Avatar meteorr77

10 października 2010, 15:32

Noob - to ktoś kto ciągle po kimś powtarza bo czegoś nie umie
lol - lot of laught (dużo śmiechu) lub obraźliwe określenie jakiejś osoby

Avatar
Konto usunięte

31 sierpnia 2010, 12:27

3/5

Avatar Gumi5

20 sierpnia 2010, 00:26

A definicja słowa n00b jest za długa zeby tu ja umiescic. Ale na pewno to nie jest newbie specjaliści.

Avatar Nagato

19 sierpnia 2010, 13:55

Lot Of Laugh, noobs.

Avatar pawu95

19 sierpnia 2010, 12:32

haha dobre 5/5

Avatar miszcz

18 sierpnia 2010, 20:49

na każdej stronie jaką znalazłem było napisane ze lol ma wiele znaczeń

Avatar wincent44

18 sierpnia 2010, 20:45

Google Translator kłamie!

Avatar miszcz

18 sierpnia 2010, 15:21

xmatixus chyba tobie, poszukałem na google i było napisane ze to oznacza śmiech na sali a pozatym lol ma wiele znaczeń

Avatar mikulek04

18 sierpnia 2010, 15:07

ja miałam na angielskim, że lol to loft of laught czyli dużo śmiechu, a noob to skrót ot newbie, czyli żółtodziób, początkujący, ale noob jest obraźliwie.

Avatar xMatixus

18 sierpnia 2010, 14:32

Coś Ci się po***ło dziewczynko, LOL oznacza laughing out loud czyli głośny śmiech.

Avatar miszcz

18 sierpnia 2010, 12:28

lol to znaczy śmiech na sali... ja tu żadnej sali nie widzę

Avatar Pikachu

18 sierpnia 2010, 11:29

fajne, 5/5

Avatar kroot

18 sierpnia 2010, 10:40

fajne 10/10

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Hobby dla faceta

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

To będzie bolało

Młodzi gniewni

Deal życia

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka