Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
To będzie bolało
Nie znoszę kleszczy
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 stycznia 2016, 23:19
Ha! To z mojej parafii...
Odpisz
6 sierpnia 2024, 13:14
@nimo2001: witaj jejaku z Sosnowca
Odpisz
8 sierpnia 2024, 12:52
@Wonsz_Szmija: Bążór :3
Odpisz
8 sierpnia 2024, 13:11
@nimo2001: :3
Odpisz
8 sierpnia 2024, 13:45
@Wonsz_Szmija: ja mam parafię Podwyższenia krzyża
Odpisz
9 sierpnia 2024, 15:22
@Wonsz_Szmija: a ja pół roku temu kupiłem sobie mieszkanie w Krakowie z moim narzeczonym :P
Odpisz
9 sierpnia 2024, 15:23
@nimo2001: fajnie
Odpisz
9 sierpnia 2024, 15:24
@nimo2001: ile metrów?
Odpisz
2 czerwca 2015, 19:38
naprawdę nie widzicie? zobaczcie w jakim roku jest to organizowane!
Odpisz
18 lipca 2011, 11:08
Ciekawe(chociaż kapkę nieczytelne) 5/5 i do szerszeni
Odpisz
31 sierpnia 2010, 12:26
3/5
Odpisz
27 sierpnia 2010, 12:55
ja pierdo... przerobic ten krzyz na papier i koniec sprawy a nie sie pier.dola z tym krzyzem
Odpisz
24 sierpnia 2010, 17:56
a co do zdjecia to 5/5 i do ulu
Odpisz
24 sierpnia 2010, 17:56
ej ja jade w od 30 do 31 sierpnia i będę bez rodzicuw
Odpisz
23 sierpnia 2010, 21:46
ja mam 15 sierpnia uro :D a ocena to 5/5 i do szerszeni
Odpisz
22 sierpnia 2010, 09:38
5/5 (grrr, niech wyłączą te jeb**e reklamy)
Odpisz
20 sierpnia 2010, 02:38
5. Bo dostatecznie zaawansowana paranoja zaczyna byc az zabawna.
Odpisz
19 sierpnia 2010, 21:38
,,obrońcy krzyża,, dostarczają rozrywek ;) cała ta sytuacja jest chora, 5
Odpisz
19 sierpnia 2010, 13:53
Jabym bardzo chetnie pojechał do W-wy i wygarnał tym ***onym antysemitom co mysli o nich i o miejscu w ktore mogli by dac sobie ten krzyz.
Odpisz
19 sierpnia 2010, 11:44
Stahu1 daje 1 bo: 1.Nie wie co się pod pałacem prezydenckim dzieje, 2.Jest jednym z moherów :D 3.Lub po prostu jest dzieckiem (widać po ortografii i pisowni nicku). Jak dla mnie punkt 1 i 3
Odpisz
19 sierpnia 2010, 11:24
tak wieczorna msza dla tych którzy przeżyją :) 4/5
Odpisz
19 sierpnia 2010, 10:14
supp! do ulu ;>
Odpisz