Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niegrzeczny Oskarek
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 kwietnia 2020, 12:37
Losowy komentarz
Odpisz
30 kwietnia 2018, 12:16
Dostałem bana na serwerze w bf4 za to, że cała drużyna Alfa (w której byłem) poza mną ghostowała head admina. Reszta nie dostała.
Odpisz
30 kwietnia 2018, 13:09
@ben1794: Zgłoś to
Odpisz
Edytowano - 30 kwietnia 2018, 14:46
@BetonowyMur: Jak, bo nie umiem.
Odpisz
30 kwietnia 2018, 20:33
@ben1794: Nie wiem, nie gram w tą grę
Odpisz
30 kwietnia 2018, 23:03
@ben1794: Google - bf4 support
gugl wbrew pozorom to bardzo miły pomocnik
Odpisz
30 kwietnia 2018, 23:57
@Lekki69: Aha, jak znajdę ten nazwę serwera to ich zgłoszę.
Odpisz
30 kwietnia 2018, 12:18
Czo to zznaczy afk?
Odpisz
30 kwietnia 2018, 12:19
@Ancelogona_Zlota2: Away from keyboard - z dala od klawiatury
Odpisz
Edytowano - 26 kwietnia 2018, 16:15
Ostatnio jakiś gość nazwał mnie noobem po tym jak zrobił na mnie spawnkilla
Odpisz
26 kwietnia 2018, 16:28
pro by wyleciał w kosmos jumpem z przykucem i je**ął by headshota z obrotu o 360 stopni w powietrzu a nie dałby się spawnkilliować
Odpisz
26 kwietnia 2018, 16:07
To, że grasz słabo to twoja winna, a nie teamu AFK. Przegrana jest ich winą, Ale nie twoja gra.
Odpisz
26 kwietnia 2018, 16:16
no wiesz tak troszeczke 1v5 trudno ugrać
Odpisz
26 kwietnia 2018, 16:20
@SnaqS: Nie masz wygrać, ale dawać poznaki, że wiesz co robisz i zabijać przynajmniej tą 1-2 osoby na rundę.
Odpisz
26 kwietnia 2018, 17:18
No dobra a jak masz cały team afk w lolu to nic nie zrobisz
Odpisz
26 kwietnia 2018, 17:20
@Arturo11: No to też AFK, albo próbuj zabijać na początku meczu, a potem AFK.
Odpisz
30 kwietnia 2018, 13:03
no tak szkoda ze nie da sie nawet kogokolwiek dotknac jak sie walczy 1vs5 xD
Odpisz
30 kwietnia 2018, 13:08
@Kubox123456: To zawsze jest 5 osób na jednej linii? Nie wiedziałem.
Odpisz
30 kwietnia 2018, 13:09
@Kubox123456: Ja w csie na luzie grałem 1 na 5
Odpisz
30 kwietnia 2018, 13:50
@BetonowyMur: cs =/= jakiekolwiek MOBA
Odpisz
30 kwietnia 2018, 13:52
@Kubox123456: Dlatego FPS>Moba
Odpisz
30 kwietnia 2018, 14:02
no tak bylo nie zmyslam
Odpisz
30 kwietnia 2018, 14:04
@Kubox123456: No, Nie ma nic skillowego w tych waszych mobach. W np. Cs'ie trzeba poznać i opanować broń.
Odpisz
30 kwietnia 2018, 14:08
xD tbh nie chce mi sie klocic i rozpisywac wiec udajmy ze masz racje i mozesz wracac trzepac do gimboceesika
Odpisz
30 kwietnia 2018, 14:28
@Kubox123456: Bo mam rację. Od kiedy Cs jest gimbusiarski, a Lol i dota już nie? #R6S
Odpisz
30 kwietnia 2018, 15:20
lol i dota to nie sa jedyne moba
Odpisz
30 kwietnia 2018, 15:38
@Kubox123456: CS też nie jest jedynym FPS, Ale te gry są najczęściej kojarzone.
Odpisz
30 kwietnia 2018, 22:45
Boli mnie serce jesli uważasz że to mega trudne zapoznać się z paroma bronmi. Kiedy każda postać w lolu ma 4 skille + 1 pasywny skill, postaci jest około 140
700 umiejętności do zapoznania się, do samych postaci tez jest po kilka kontr czy dobrych połączeń. I też wyczucie w którym momencie warto użyć tych umiejętności i od grona czynników. A jeszcze dochodzą kombinacje umiejętności postaci tej jednej lub kilku które dają konkretny rezultat, których w możliwościach można bezgranicznie mieszać czego wyjdzie co najmniej 10 tysięcy kombinacji które musimy brać pod uwagę. O i jeszcze dochodzi kilkadziesiąt przedmiotów które wpływają na działanie postaci Ale już mi sie dalej nie chce rozpisywać.
Ale kiedy jakiś gościu mówi ze gra jest trudna bo trzeba się zapoznawać z bronmi... xddddd
Nie mówię że cs jest łatwy, ale kto ma refleks ten ma grę a nie ten kto zna broń xd
Odpisz
Edytowano - 30 kwietnia 2018, 23:28
@Lekki69: Zdradzić ci sekret?
Odpisz
1 maja 2018, 14:35
Spokojnie, nie denerwuje się. Rozpisalem się bo mi sie nudziło xd
Ale możesz
Odpisz
1 maja 2018, 14:37
@Lekki69: Trolluje was i dużo radości sprawia gdy patrzę jak rozpisujecie się nad Aryjskością gier Moba.
Odpisz
1 maja 2018, 14:39
A to się złapałem. Udało Ci się. Brawa 👏
Odpisz
1 maja 2018, 14:40
@Lekki69: Brawo ja!
Odpisz
26 kwietnia 2018, 16:05
Bo jesteś takim noobem że nikt nie chce z tobą grać
Odpisz
Edytowano - 26 kwietnia 2018, 16:02
a tak sie dowiedziałem że mój były przyjaciel to je**ny debil i żmija
Odpisz
26 kwietnia 2018, 16:28
@snajpercat: Sam sobie wymyśliłeś takiego przyjaciela
Odpisz