Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
To się nie może nie udać
Deal życia
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 kwietnia 2018, 18:24
Rockstar gorszy od EA
Odpisz
3 maja 2018, 14:10
@polskistrzelec123_: EA wprowadza Pay2Win i mikrotranzakcjie niszczone zabawę w singlu. Tego nie da się przebić.
Odpisz
3 maja 2018, 14:51
@Shadow_blade: mikropłatności za dodatkowy zapis
Odpisz
3 maja 2018, 23:21
@Shadow_blade: ja zrobiłbym dlc dzięki któremu można uruchomić tryb multiplayer
Odpisz
4 maja 2018, 08:17
@marianx12: Ekhem, abonamenty konsol?
Odpisz
4 maja 2018, 08:19
@Shadow_blade: a na PC to byłoby totalne oburzenie
Odpisz
6 maja 2018, 17:38
@marianx12: Bethesda wydała DLC do DOOM'a który dodawał MP.
Ale potem dali graczom wszystkie DLC za free...
Odpisz
3 maja 2018, 22:16
A idź pan w ch*j, wolę grindować tak jak na to pie**olone Deluxo z rakietami
Odpisz
3 maja 2018, 18:45
The Ballad of gay Flothar <3
Odpisz
29 kwietnia 2018, 18:02
The ballad of gay tony i the lost and cośtam zawsze w moim sercu
Odpisz
29 kwietnia 2018, 20:34
@CoolSceleton95: The Ballad of the Gay Tony i The Lost and Damned
Odpisz
2 maja 2018, 15:13
danke dobry ludziu czy czym tam jesteś
Odpisz
3 maja 2018, 15:31
@CoolSceleton95: iM piCklE RicK
Odpisz
29 kwietnia 2018, 17:14
ostatnio na moim dysku zagościł far cry 5 i od tego czasu nawet nie patrzę na gta 5, we wrześniu lub październiku będzie forza horizon 4 więc do tej serii wrócę wraz z premierą gta 6 na pc, nie mam zamiaru płacić rockstarowi żeby pojeździć nowymi autami czy porobić te czerstwe akcje w bunkrze itd.
Odpisz
29 kwietnia 2018, 18:54
@benek10: ale hajs można łatwo zarobić robuąc napady i sprzedając samochody, a jak nie to zostają cheaty
Odpisz
29 kwietnia 2018, 20:55
@xXkuba22Xx: korzystałem z cheatów i to nie jest już taka zabawa, poza tym gta to już nie to samo co kiedyś deluxo i te inne rzeczy wszystko zepsuły
Odpisz
29 kwietnia 2018, 22:14
@benek10: ja też dostałem kiedyś hajs od cheatera i to zepsuło całą frajdę z gry, ale nowe pojazdy moim zdaniem są spoko
Odpisz
29 kwietnia 2018, 19:04
dlatego należy uzywać trainera
Odpisz
29 kwietnia 2018, 16:17
ale za to ładne
Odpisz
29 kwietnia 2018, 18:23
@daglasio: Ale może być ukradzione przez czterolatka który r*chał twoją matkę. Czterolatek nigdy nie ukradnie twoich cyfrowych rozszerzeń fabularnych.
Odpisz
3 maja 2018, 16:08
jak kupisz to możesz sobie je respić dowoli
Odpisz
Edytowano - 29 kwietnia 2018, 18:22
Take2 poczuł pieniądz i pozwolił Rockstarowi się rozleniwić.
Odpisz
29 kwietnia 2018, 16:22
nope, ta karta daje 1 750 000 a progen kosztuje 2 200 00
Odpisz
29 kwietnia 2018, 16:27
@Graids: Ona daje chyba 1,250,000, no chyba, że jest promocja, to dostajesz jakiś procent z niej więcej
Odpisz
29 kwietnia 2018, 17:10
@Graids: to nie jest t20 ?
Odpisz
29 kwietnia 2018, 17:40
@benek10: To to samo, pełna nazwa to progen t20
Odpisz
29 kwietnia 2018, 16:28
Lepiej chyba zainwestować tą kartą w jakąś firmę
Odpisz