Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

3 maja 2018, 09:31

Jej, fajnie wiedzieć że moje zje**ne poczucie humoru nie jest aż tak zje**ne, co do herbaty w dolnym to można to nazwać znakiem wodnym dla znajomych żeby mieć dowód na to że jestem autorem.
Czemu herbata? W ch*j długa historia której nie opowiem z pewnych powodów xD

Avatar Adi34

3 maja 2018, 09:49

Możesz napisać

Avatar lorax12

3 maja 2018, 09:56

Widzę herbatę
Daje 5

Zaciekawiłeś mnie

Avatar
Konto usunięte

3 maja 2018, 09:57

@Adi34: Gdybym mógł to bym napisał, ale pisze że z pewnego powodu nie mogę :X

Avatar Adi34

3 maja 2018, 10:02

Napisałeś że nie możesz opowiedzieć

A mi chodzi o to żebyś nam napisał :/

Avatar Wowa_Tatarin

3 maja 2018, 10:57

Avatar
Konto usunięte

3 maja 2018, 11:17

@allduckslikewater: jak zmieniłeś strzałki na sierp i młot xD

Avatar allduckslikewater

3 maja 2018, 11:28

Magia socjalizmu

Avatar Lekki69

6 maja 2018, 08:16

Aż się ciekawie robi. Zaobserwowałem wątek, skomentowałem w nadziei ze coś to da

Avatar BetonowyMur

6 maja 2018, 11:43

Ma wersje jeja przerobiona

Avatar allduckslikewater

6 maja 2018, 21:57

@BetonowyMur: Nawet nie wiem kto to przerobił

Avatar BetonowyMur

7 maja 2018, 07:59

@allduckslikewater: Na discordzie daja

Avatar Nilciaxd

6 maja 2018, 09:21

*cri*

Avatar
Konto usunięte

6 maja 2018, 11:23

@Nilciaxd: Biedne pepsi

Avatar xxxPaterrix03xxx

6 maja 2018, 13:12

@Nilciaxd: kruci

Avatar allduckslikewater

6 maja 2018, 21:56

Lel, limonkowe smakuje jak jakiś słodzony lek

Avatar megadeth116

6 maja 2018, 14:16

(Prawie) najgorsza Pepsi jaka istnieje. Powinny być wersje z cukrem a nie ze słodzikami (no chyba, że tylko ja na taką trafiłem)

Avatar
Konto usunięte

6 maja 2018, 11:23

No spoko, godzine myślenia nad tytułem, i tak zmieni
pierwszy lepszy pomysł żeby nie było "tytuł", k zostaje.

Avatar DziwnyPan

6 maja 2018, 11:08

Dziadek popija krupnik herbatą.

Avatar
Konto usunięte

3 maja 2018, 12:04

Miałem nadzieję, że na końcu będzie monsterek

Avatar
Konto usunięte

3 maja 2018, 13:47

nie miałem przy sobie

Avatar R1SK3R

3 maja 2018, 09:55

Monsterka se dupnij, byku.

Avatar lorax12

3 maja 2018, 09:55

*potrząsa głową zawiedziony i popija herbatę*

Avatar
kroganin

3 maja 2018, 09:30

Czym zrobił zdjęcie.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 3 maja 2018, 09:32

telefonem
trzecia ręka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Powodzenia

Można, tylko trzeba wstawać rano

Angielskie śmieszki

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka