Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Znak czasów
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To by wystarczyło
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 maja 2018, 13:10
Te uczucie Kiedy stwierdzisz że to dobry pomysł
Odpisz
5 maja 2018, 02:27
Lepiej zrobić taką z widelca
Odpisz
4 maja 2018, 22:27
Nie mam tostera :c
Odpisz
4 maja 2018, 22:14
Wychodzę poza skalę przegrywu, nawet tostera nie mam ;-;
Odpisz
4 maja 2018, 11:39
wtedy też będziesz samotny, ale przynajmniej będziesz miał tosta
Odpisz
4 maja 2018, 18:28
@Rozyv: pewnie po 5 minutach bym nie wytrzymała i go zjadła ;-;
Odpisz
4 maja 2018, 17:35
Super piąteczki
Odpisz
4 maja 2018, 11:08
Lepiej by najpierw go wyjąć, żeby się tosterem nie oparzyć
Odpisz
4 maja 2018, 17:05
@Casul: to jest gorące powitanie
Odpisz
4 maja 2018, 17:13
@Muffinka17: a potem dłoń pod kranem przez 15 minut
Odpisz
4 maja 2018, 17:32
@Casul: lepiej włączyć toster i włożyć rączkę 30 sekund przed końcem czasu
Odpisz
4 maja 2018, 17:20
Czy jeżeli mam taki toster to zostanę przegrywem do końca życia?
Odpisz
Edytowano - 4 maja 2018, 17:23
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: to jest opiekacz a nie toster, ale skoro masz tutaj konto to napewno będziesz przegrywem, tak czy siak.
Odpisz
4 maja 2018, 17:16
żeby przybijać piątki z chlebem to naprawdę już trzeba być przegrywem w kategorii znajomi
Odpisz