Dlatego dzieci zawsze trzeba wozić w fotelikach
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Nigdy na to nie wpadną
Przyszłość jest piękna
Angielskie śmieszki
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 maja 2013, 14:05
Patrzę i niedowierzam czyżby Rosja ?
Odpisz
9 maja 2013, 20:42
Za głupote sie płaci, tutaj nic sie nie zmienia.:-)
Odpisz
Edytowano - 9 maja 2013, 20:05
dlatego takim dzieciakom trzeba zamykać drzwi od wewnątrz(jest specjalny guzik) żeby tych drzwi nie otworzyły :P
Odpisz
9 maja 2013, 18:44
pewnie dzieciak sam otworzył drzwi, trochę się wychylił i wypadł.
Odpisz
2 maja 2013, 10:43
gdy chodziłem do 2klasy podstawówki to drzwi od samochody się otworzyły i zarysowały inny samochód tak było :D
Odpisz
1 maja 2013, 16:24
O rany o-o
Odpisz
1 maja 2013, 09:25
Omfg... '_'
Odpisz