Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
To się nie może nie udać
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
A, okej
Mało znany szczegół
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 maja 2018, 17:58
Swoją drogą, ostatnio czytałem o prawie w Wielkiej Brytanii. Wiecie, że monarcha panujący może legalnie objąć władzę absolutną jeśli uzna że dobro państwa tego wymaga?
Beka w sumie.
Odpisz
12 maja 2018, 18:08
@Krzyniu: W sumie, jak monarcha ogarnie że parlament zaczyna odwalać, szerzy się partyjniactwo i korupcja to może ich bezproblemowo wyrzucić na zbity pysk, nawet spoko bajer
Odpisz
12 maja 2018, 18:56
@TheGardenPL: Brytyjczycy kochają Królową, więc pewnie duża część brytyjczyków byłaby za
Odpisz
12 maja 2018, 18:27
boxdel
ok zrób film o byle czym i rozciągnij do 3 min
Odpisz
11 maja 2018, 07:34
Przodkowie Januszy
Odpisz
12 maja 2018, 17:19
@lorax12: Już po wąsach widać
Odpisz
11 maja 2018, 10:16
Coś pięknego <3
O takie meme walczyłem
Odpisz
11 maja 2018, 10:22
@Ares011: Grasz Kaynem?
Odpisz
11 maja 2018, 13:00
@wetekin: Tak
Odpisz
10 maja 2018, 21:09
A więc kiedy król sra lub wali konia to też absolucjonizm? W końcu to cokolwiek
Odpisz
10 maja 2018, 21:10
@EmielRegis: No bo robi to bez zgody szlachty.
Odpisz
10 maja 2018, 21:10
@Mati129: przesrane być królem Rzeczpospolitej
Odpisz
10 maja 2018, 22:04
@EmielRegis: Najgorsze jest to że nie mógł zwoływać szlachty co kilka dni.
Odpisz
10 maja 2018, 21:08
Właśnie dlatego pie**olę ten naród.
Odpisz
Edytowano - 10 maja 2018, 21:18
@pavlopavo: na podstawie tego co odjaniepawlała januszowa szlachta kilkaset lat temu nienawidzisz całego narodu polskiego chociaż i tak z 90% nie ma nawet szlacheckich genów. :v
Odpisz
10 maja 2018, 21:45
@ReptilianJan: Przesadzasz z 75% nie ma pewnie szlacheckich genów
Odpisz
10 maja 2018, 21:53
Nie sądzę, żeby to było tyle mimo tego , że u nas był duży procent szlachty to trzeba brać to, że w naszym państwie spory procent "błękitnej krwi" był wybijany podczas germanizacji czy rusyfikacji w czasie rozbiorów oraz w późniejszych czasach. Oczywiście mogły pozostać jakieś jednostki z 2-3% szlacheckim DNA ale ja bym takich nie zaliczał do spadkobierców szlachty bo za 1-2 pokolenia w ich rodzinie ten gen szlachecki wymrze. Bardziej celowałbym w grupę 10%+.
Odpisz
10 maja 2018, 21:58
@ReptilianJan: Owszem mordowali ich, ale zauważ, że i w Galicji było sporo szlachciców, a tam Polacy mieli najlżej, dobra może z tymi 25% przesadziłem zgadzam się, ale 15-20% będzie
Odpisz
10 maja 2018, 22:30
@pavlopavo: To był żart. Taki w stylu testo.
Odpisz
11 maja 2018, 07:11
@pavlopavo: nie porównuj tego swojego gówna do wybitnie odegranej roli Testovirona.
Odpisz
11 maja 2018, 11:07
@ReptilianJan: mieszkam w krakowie i tutaj jest dużo osób szlacheckiej krwii
Odpisz
11 maja 2018, 15:29
@Selkes: pytanie jest ile ma tej krwi w sobie. :v
Odpisz
10 maja 2018, 21:06
Szablon plis?
Odpisz