Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Frustrujące
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nie zadzieraj z bobrami
Jakby trochę nie fair
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 maja 2013, 15:02
zrobiłbym to,
ale mam nokie xD
Odpisz
30 sierpnia 2013, 10:46
@mnich11: To je Nokia, tego ni rozp**rd*lisz ;)
Odpisz
6 maja 2013, 20:05
I Dlatego Niemam Budzika :D
Odpisz
6 maja 2013, 17:57
No to wypier.ol go przez okno, albo nie nastawiaj. ;-)
Odpisz
6 maja 2013, 17:12
Ja nie mam żalu do budzika, tylko do powodu, dla którego jest nastawiony.
Odpisz
6 maja 2013, 15:41
Zrobiłabym to, ale szkoda mi smartfona. :P
Odpisz
6 maja 2013, 15:16
Albo zwyczajnie dłużej śpijcie, taki mój pomysł...
Odpisz
6 maja 2013, 08:37
Codziennie rano...
...mam ochotę to zrobić. True Story
Odpisz