Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ostry ten sędzia
Fajnie że odpowiedzieli
Trzeba brać osobną torbę
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 marca 2021, 08:07
Niepraedziwe, samsung s20 ma 'tylko' 6,9 cala
Odpisz
Edytowano - 8 sierpnia 2019, 09:03
ja mam w szafie jeszcze S4 xD
Odpisz
25 czerwca 2018, 21:22
Jestem z przyszłości i mówię wam- już jest S9 i jedyne co się zwiększyło to ekran
Odpisz
24 czerwca 2019, 01:16
@d0wek: jestem pszyszłościowiejszy
Wyszła s10 jest składana
Odpisz
24 czerwca 2019, 07:52
@Saaaaasuke: O ty ch*ju.
Odpisz
24 czerwca 2019, 07:52
@Saaaaasuke: Trzeba było jeszcze dzień poczekać i byłby rok dokładnie.
Odpisz
24 czerwca 2019, 08:37
@d0wek: sorry
Odpisz
24 grudnia 2017, 16:22
mam iphone x
Odpisz
19 września 2015, 10:07
mam s5
Odpisz
6 maja 2013, 08:27
Mam s3mini jest duzy to ja sobie wyobrażam s3 normalnego...
Odpisz
15 grudnia 2014, 15:03
Pół roku - rok przed tym, jak to napisałeś, uważałem podobnie. A z miesiąc temu miałem telefon 5,5" i był... tylko trochę za duży. To się zmienia, tylko trzeba się przełamać, żeby spróbować :) Ale nie żebym przekonywał od razu do 5,5", dla mnie np. idealne jest moje obecne 4,7".
Odpisz
Edytowano - 6 maja 2013, 17:53
już widzę jak mieszkam sobie w domku zrobionegoz czterech S30
Odpisz
6 maja 2013, 18:00
@marylou02: E tam, mało wytrzymały budulec. Lepiej użyj Nokii 3310 zamiast cegieł.
Ale w sumie na cholerę Ci bunkier...
Odpisz
6 maja 2013, 18:35
@chupacabra001: Kurde nie wiem... przed Tuskiem :P
Odpisz
6 maja 2013, 18:37
@marylou02: I wściekłą Kaczką. :P
Odpisz
6 maja 2013, 15:58
Apple już szykuje pozew. :P
Odpisz
6 maja 2013, 12:19
Obudowa S4 i S3 jest takiej samej wielkości. Jedynie ekran w S4 jest większy, bo ramka na około ekranu jest węższa.
Odpisz
6 maja 2013, 07:02
Już widzę S40 - Prawdziwe ekrany kinowe :DD
Odpisz