Problemy pierwszego świata
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jakby trochę nie fair
Fajnie że odpowiedzieli
Angielskie śmieszki
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 maja 2018, 23:23
Zgłosić to ścierwo. Fb od 13 lat.
Odpisz
5 maja 2021, 15:46
@Zwariowanykoteqq: Właśnie
Odpisz
5 maja 2021, 15:45
@KontoUsunięte: Ja własnego też do 13 roku
Odpisz
19 maja 2018, 20:56
Ja nie miałam telefonu do 12-ego roku życia. :|
Odpisz
19 maja 2018, 22:58
@Lightness205: Ja do 13 :U
Odpisz
19 maja 2018, 23:09
Mój brat do 15 :v . Denerwuje mnie np teraz mieszkam w Angli i znam ośmioletnie osoby (siostry koleżanek itd) które się buntują bo mama im kupiła np iphone 7 a nie Iphone X itd i mnie denerwuje :v
Odpisz
20 maja 2018, 06:36
@Lightness205: O nie!
Odpisz
Edytowano - 18 maja 2018, 10:53
Ja dostaje szlaban na miesiąc, bo nauczyciel mnie nie usłyszał i nie wpisał obecności. Pozdrawiam :Y
Odpisz
18 maja 2018, 10:55
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: mówisz? ja na miesiąc straciłem kompa i telefon bo dostałem jedynkę, to że dostałem jeszcze dwie 5 tego samego dnia to już nie ważne
Odpisz
18 maja 2018, 11:54
*tymczasem w podstawówce*
Odpisz
18 maja 2018, 12:30
@DMCJCD: przykro mi bracie ale twoim majątkiem do 18 roku życia zarządzają rodzice, to że jeszcze siedzisz w podstawówce to słabo dla ciebie
Odpisz
18 maja 2018, 12:37
Mówię o was.
Odpisz
18 maja 2018, 12:49
@DMCJCD: Panie. Prawie 18 na karku. 2 Technikum. Praca dorywcza kiedy tylko mam okazję.
Ten dziwny moment kiedy ktoś młodszy od ciebie wyzywa cię od podstawówki
Odpisz
18 maja 2018, 14:56
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: tsa, ja już 18, zapisuje się na studia no ale wiadomo, takie życie 8 klasisty
Odpisz
Edytowano - 18 maja 2018, 17:25
Panie, 18 za niecałe trzy miesiące, więc młodszy nie jestem, druga technikum, przygotowuję się do kwalifikacji zawodowych więc na pewno 8 klasa podstawówki. Napisałem tak o was bo dla mnie to jest naprawdę śmieszne, że w drugiej klasie technikum dostajesz szlaban za takie błahostki.
Odpisz
18 maja 2018, 18:42
@DMCJCD: ja podałem tylko sytuację z przeszłości
Odpisz
18 maja 2018, 19:21
Ok, nie musisz się tłumaczyć przed gościem z internetu, którego nawet nie znasz.
Odpisz
19 maja 2018, 16:16
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Plażo, proszę. Ja dostałem na 3 tygodnie za 3 z historii, przy czym oprócz tej trójki mam dwie czwórki i piątkę.
Odpisz
Edytowano - 19 maja 2018, 18:45
@DMCJCD: To nie ich wina że dostają szlaban
Po części ich ale nie o to tu teraz chodzi
Odpisz
19 maja 2018, 15:03
Odpisz
19 maja 2018, 16:28
@Mamiczko: CZIKI kwiatkowskiego
Odpisz
19 maja 2018, 16:37
@PANSZTANGA123: C Z I K I
Odpisz
19 maja 2018, 16:38
C
Odpisz
19 maja 2018, 16:42
@ewelkapl: Z
Odpisz
19 maja 2018, 16:43
@panlogin: I
Odpisz
19 maja 2018, 16:43
@ewelkapl: K
Odpisz
19 maja 2018, 16:44
I
Odpisz
19 maja 2018, 16:53
@Mamiczko: ojoj jaka doświadczona, a jaka przez życie skrzywdzona
Odpisz
19 maja 2018, 17:39
@Mamiczko: Nie rozumiem przywiazania do elektroniki
Odpisz
19 maja 2018, 18:23
@Mamiczko: rzycie jes pełne bulu i ćierpieńa
Odpisz
19 maja 2018, 17:57
Noo. A potem ktoś kto naprawdę ma depresję pisze, że ma depresję i traktujecie go jak tę 7-latkę.
Odpisz
19 maja 2018, 18:06
@darcus: Jak ktoś naprawdę ma depresję, to się tym nie chwali w internecie.
Odpisz
19 maja 2018, 18:23
@ewelkapl: No jasne, że nie. Bo potraktowaliby go, jak tę 7-latkę.
Odpisz
19 maja 2018, 18:43
@darcus: Chyba nie rozumiesz
Odpisz
19 maja 2018, 19:02
@PanSowa12: Najwyraźniej nie rozumiem. Który z was ma depresję, albo zna osoby z depresją?
Odpisz
19 maja 2018, 19:46
@darcus: Ja znam parę osób
O dziwo
Odpisz
19 maja 2018, 23:18
@PanSowa12: No popatrz, ja też.
Odpisz
19 maja 2018, 16:38
Typowy Facebook
Odpisz
19 maja 2018, 16:14
FB +13
Odpisz
19 maja 2018, 15:54
Odpisz
19 maja 2018, 15:36
Czyli nasze społeczeństwo w skrócie
Odpisz
18 maja 2018, 15:28
@DankMemeWiem, według mnie problem jest taki że jeśli ktoś histeryzuje, bo zabrali telefon, to pewnie komputera też nie ma
Odpisz
18 maja 2018, 15:53
@BiiTii: coś nie pykło
Odpisz
18 maja 2018, 14:37
"(...) żali się na facebooku (...) bo zabrali jej telefon"
Odpisz
18 maja 2018, 15:20
@BiiTii: Wiesz, Facebook nie jest tylko aplikacją mobilną.
Odpisz
18 maja 2018, 10:53
„Kiedy masz wyje**ne, ponieważ nie wchodzisz na fb"
Odpisz
18 maja 2018, 10:52
Odpisz