Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Lekko nie będzie
Jeszcze jak
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 września 2019, 17:46
Ja tak mam nawet o 14
Odpisz
19 maja 2018, 18:01
ja potrafię się uczyć/odrabiać tylko w nocy
Odpisz
19 maja 2018, 23:21
@ptasznik5: same
Odpisz
18 maja 2018, 14:23
i dlatego robię lekcje rano, mam wtedy spokojne 3 godzinki
Odpisz
18 maja 2018, 14:02
Ja właśnie preferuję naukę w nocy ze względu na chociażby ciszę.
Odpisz
18 maja 2018, 13:41
Bo to trzeba się naszprycować kofeiną. Albo amfą jak jesteś bogaty.
Odpisz
18 maja 2018, 13:39
A ja tam sobie czytam tylko trochę, potem śpię i rano dobrze to pamiętam. Polecam
Odpisz