Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tymi się chodzi
Najbardziej realistyczny spośród modów
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
To będzie bolało
Nieuczciwa ocena
Znak czasów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 maja 2018, 18:51
-Raspootis is hacking, he killed me while I was W+m1 him as pyro
-And he is?
-Heavy
Odpisz
20 maja 2018, 20:37
Jaki masz ekwipunek dla każdej klasy? Interesuje mnie to.
Odpisz
20 maja 2018, 20:46
@qaz123: Nie mam kosmetyków na innych klasach
Czasem zgarniałem za to "yyyy hacker" ale ogółem to takie "You understimating my power"
Odpisz
20 maja 2018, 21:19
Chodziło mi o bronie. Masz jakieś ustalone, czy bierzesz to na co masz ochotę?
Odpisz
20 maja 2018, 22:48
@qaz123: Na co mam ochotę, z wyjątkiem meda: Tu zawsze wchodzi Kusza i Uberpiła
Odpisz
20 sierpnia 2018, 07:43
Tu TEŻ jeszcze była forma męska
Odpisz
20 sierpnia 2018, 08:58
@qaz123: Pls
Odpisz
21 maja 2018, 05:45
Typ napi**dala swoimi wielkimi butami o podłoge słychać go przez pół mapy wiesz gdzie jest i jesteś przygotowany do strzału a później HAX
Odpisz
21 maja 2018, 11:13
@RpLay: Typek w smoku tak ustawiony ze widac głowe, jak nie wykorzystać takiego free fraga, a po chwili "wall hack with no smoke, go cheat minecraft noob"
Odpisz
21 maja 2018, 17:39
@RpLay: Ja raz miałem akcje, że koleś przeszedł koło mnie plecami, a za z nożowanie go dostałem pełno reportów.
Odpisz
22 maja 2018, 16:06
Ja za zabicie Vi grając supportem dostałem bana XD zreportowal mnie ich team. Dostałem Bana. dzięki Riot Games
Odpisz
20 maja 2018, 18:50
Tylko dzisiaj w 2 meczach w Critical ops zostałem tak zwyzywany, bo wpadłem na kilku noobów, którzy grali z kilkoma jeszcze większymi noobami i w jednej rundzie zabiłem 4 bo popełnili w ch*j błędów, a w następnej 3 i asysta, a w drugim meczu miałem Staty 13/2 K/D bo grałem z typowymi początkującymi
Odpisz
21 maja 2018, 18:20
Ja miałem KD 15/7/5 i jakiś random, który chyba na zlagowanym emulatorze grał pisał mi że jestem cheater. Co z tego, że jakieś 30 sekund temu wypie**olił całe ammo z ak obok mnie, a ja stałem nieruchomo.
Odpisz
Edytowano - 21 maja 2018, 20:33
@ben1794: lepiej. Dzisiaj 16/11 i zostałem zwyzywany przez gościa który miał prawie takie same Staty jak ja
Odpisz
21 maja 2018, 18:16
Ku*wa, czemu znowu kiedy przyszedł mi pomysł na mema to ten już jest na głównej?
Odpisz
21 maja 2018, 17:24
Mój ulubiony hatemail :')
Odpisz
21 maja 2018, 17:09
na jednej stronie 4 tego typu memy
It's meme cemetery
Odpisz
21 maja 2018, 09:29
strzela głowy bo wie jak ustawić celownik żeby trafialo w głowę? AIMBOT
Odpisz
20 maja 2018, 19:15
W Warface w trybie kooperacji(przeciwko botom) koleś nazywał mnie hackerem bo potrafiłem się tak ustawić aby boty szły do mnie w lini prostej po czym strzelałem w głowy i bez wysiłku zabijałem hordy przeciwników ale oczywiście mam aimbota i hackuje w grze przeciwko SI tylko po to żeby mieć lepszy wynik od jakiegoś randomowego typa z którym mam współpracować
Odpisz
20 maja 2018, 18:49
raz mi wywaliło internet jak grałem w Paladins i zamiast mnie był bot, nagle ktoś mi pisze że jestem hackerem xDD
Odpisz