Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Deal życia
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Nie idź!
Nie znoszę kleszczy
Były nóżki, nie ma nóżek
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 maja 2018, 19:53
Panowie, tak w temacie, jakie macie plany na wakacje?
Odpisz
28 maja 2018, 19:54
Pić, jeść, spać
Odpisz
28 maja 2018, 21:31
grać 24/7
Odpisz
29 maja 2018, 02:00
Przeżyć, to podstawa...
Odpisz
29 maja 2018, 14:26
eat, sleep, game, repeat ♻️
Odpisz
29 maja 2018, 15:47
@arni2012: moje z kolei to przez pierwszy,y miesiąc do roboty, cały czas siłownia i czytanie książek <3 parę razy przy okazji wbiję nad jakieś Jeziorko i wpadnę do kuzyna w Poznaniu
Odpisz
29 maja 2018, 17:03
@Piket: „Niestety celem życia nie jest dobrze się nażreć, celem życia nie jest bezpieczeństwo... Mnie uczono, za komuny to było, ale mnie uczono, że kto nie ryzykuje ten nie je, a was się uczy: przezorny zawsze ubezpieczony - tfu! [...] Ludzie mają swoje cele, mają swoje ambicje, mają swoje ideały i za to walczą i umierają, a pan chce tylko żyć! To niech pan sobie żre i żyje dalej...”
Odpisz
29 maja 2018, 15:07
KTO SZKALUJE SPANKO?!
Odpisz
28 maja 2018, 21:09
Wreszcie bedzie czas by pograć w wow'a.
Odpisz
28 maja 2018, 20:15
Ten moment kiedy wszyscy znajomi grają do 3 rano czy ch*j wie której a ty nie możesz no life'ić bo o 22 już jesteś śpiący ;-;
Odpisz
28 maja 2018, 19:54
ja jak grałem to do 3 w nocy xd
Odpisz
28 maja 2018, 19:54
Odpisz
28 maja 2018, 19:39
Ja w wakacje będę pracował
Odpisz
28 maja 2018, 19:24
to sie leczy dzieci
Odpisz
28 maja 2018, 19:37
@Youtuber: Co się leczy? Dobre wykorzystanie wakacji?
Odpisz
28 maja 2018, 19:39
@AdamPLz: granie caly dzien. przez pare dni nie jest dobrym wykorzystaniem wakacji bo caly rok grasz. lepiej pozwiedzaj czy cos
Odpisz
28 maja 2018, 19:39
@AdamPLz: jeśli granie do 5 nad ranem uważasz za dobre wykorzystanie wakacji to to sie serio leczy
Odpisz
28 maja 2018, 19:42
@Youtuber: Ja sobie zwiedzam Prypeć w stalkerze. To jest efektywne wykorzystanie wakacji
Odpisz
28 maja 2018, 19:47
@Snorciakkk: dokladnie
Odpisz
28 maja 2018, 19:19
Ktoś oprócz mnie też się tak nudzi?
Odpisz
24 maja 2018, 07:15
ale będzie fajnie popykać przez całą noc jak wyjdzie BfA
Odpisz