Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Były nóżki, nie ma nóżek
To się nie może nie udać
Zdeklasowani znowu
Pozdrawiam świetliki
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 stycznia 2024, 10:09
Tak!
Odpisz
18 lipca 2022, 11:35
Ja
Odpisz
9 listopada 2021, 17:44
Pamiętam! Dobre były te truskawkowe <3
Odpisz
8 listopada 2021, 20:34
My do dziś to robimy
Odpisz
Edytowano - 27 grudnia 2019, 12:54
Dobre byly
Odpisz
24 maja 2021, 07:15
@ProMoruxBax: tak
Odpisz
15 sierpnia 2019, 16:12
2019 robie tera
Odpisz
14 listopada 2018, 17:38
spuźniłem sie?!?!
Odpisz
26 czerwca 2018, 16:49
2006 pamiętam
Odpisz
10 października 2018, 18:01
@Ash_Swordtower: ja też piona
Odpisz
11 października 2018, 15:19
@lolpandapl: pjona
Odpisz
17 czerwca 2018, 14:11
2007 pamiętam
to było smaczne
Odpisz
28 maja 2018, 15:41
Rocznik 2003.Pamiętam.
Odpisz
28 maja 2018, 15:45
1997 też
Odpisz
28 maja 2018, 15:49
@Memiera: 2001 pamiętam
Odpisz
28 maja 2018, 17:43
same
Odpisz
28 maja 2018, 19:15
Ja 2001 moja siostra 2005 pamiętamy
Odpisz
28 maja 2018, 23:34
2016 też
Odpisz
28 maja 2018, 23:35
@ChoryGrzyb: co
Odpisz
29 maja 2018, 00:36
ja też jestem 2003. Pjona
Odpisz
29 maja 2018, 06:37
Rocznik 2004. Pamiętam
Odpisz
29 maja 2018, 07:36
@PAtrycjaX: pozdrawiam 2003
Odpisz
29 maja 2018, 07:56
dzięki
Odpisz
29 maja 2018, 10:06
rocznik 2018 pamiętam
Odpisz
29 maja 2018, 20:35
rocznik 1457 nie pamiętam
Odpisz
30 maja 2018, 19:33
@PAtrycjaX: Też 2004
Odpisz
31 maja 2018, 09:04
11/09 Pamięta
Odpisz
8 czerwca 2018, 14:40
rocznik 2137 same
Odpisz
31 maja 2018, 21:04
Ja
Odpisz
30 maja 2018, 21:43
Czy tylko ja je jem do dzisiaj? XD
Odpisz
29 maja 2018, 20:41
Ja.
Odpisz
28 maja 2018, 19:53
ja pamiętam, że patyczki wychodziły z opakowania bez loda, lód zostawał w pojemniczku
Odpisz
29 maja 2018, 00:45
@Kapatulta: problem dzieciństwa
Odpisz
29 maja 2018, 10:13
@Kapatulta: Wystarczyło polać wodą z kranu pojemnik od strony zewnętrznej. Pamiętam...
Odpisz
29 maja 2018, 20:25
@Maly_modelarz15: stare, piękne czasy
Odpisz
29 maja 2018, 17:03
gimby znajo VmV
Odpisz