Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kriger

Edytowano - 26 maja 2018, 22:10

Będąc kiedyś dzieciakiem wierzyłem, że jak połknę ziarna kukurydzy to w moim brzuchu zrobi się z tego później popcorn.

Avatar Stachu1232

22 czerwca 2018, 16:54

@Kriger: A tu nagle *jeb* pojawia się kwas solny.

Avatar kapi238

Edytowano - 28 maja 2018, 21:51

A tak naprawdę możesz umrzeć bo w pestkach jest cyjanek, bardzo mało i trzeba rozgryść ale jednak jest. Ale żeby osiągnąć dawkę śmiertelną trzeba by było zjeść około 200 suchych pestek, a w jednym jabłku jest od 5-10.

Avatar SoMuchMLG

28 maja 2018, 23:08

@kapi238: Hmmm.... Tak się składa że w szafce mam 0,5 kilo pestek moreli (Też cyjanek)

Avatar Rozyv

29 maja 2018, 17:08

@SoMuchMLG: po co zbierasz pestki?

Avatar SoMuchMLG

29 maja 2018, 22:29

@Rozyv: Nie zbieram, kupiłem opakowanie

Avatar Rozyv

30 maja 2018, 06:19

@SoMuchMLG: wtf, po co jeśli są trujące?

Avatar SoMuchMLG

30 maja 2018, 07:50

@Rozyv: W małych ilościach są zdrowe, jak lekarstwa

Avatar BlackBunny

Edytowano - 29 maja 2018, 06:56

Mały fakt: Zjedzenie z ok. 15-20 jabłek z pestkami i ogryzkiem ma odpowiednią ilość trującego cyjanku który może po prostu zabić.

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

29 maja 2018, 12:26

@BlackBunny: Tyle, że w większości przypadków nie strawisz pestek i cjanku w ich wnętrzu.

No chyba, że rozgryzasz pestki, ale to już chyba się zalicza do świadomej próby samobójczej

Avatar Piket

29 maja 2018, 01:53

Mój młodszy brat bardzo lubi arbuzy i nie patrzy czy je pestki, czy nie, po prostu je pochłania, pewnego dnia gdy tak siedzieliśmy sobie w salonie ja na niego spojrzałem, on w tym czasie jadę arbuza, i powiedziałem...

Ja: No to teraz musimy jechać do szpitala...
Brat: Czemu?
Ja: bo jak ci nie wyjmą tych pestek arbuza z żołądka to one ci w nim urosną i po czasie cię rozsadzą...

Oj opie**olę srogi wtedy od matki dostałem, a brat do tej pory wybiera pestki z arbuza...

Avatar BetonowyMur

Edytowano - 29 maja 2018, 05:16

@Piket: opie**olisz srogi?

Avatar Piket

29 maja 2018, 11:50

@BetonowyMur: Przepraszam, piszę na telefonie i czasem mi zdania przekręca...

Avatar AbczyX

29 maja 2018, 07:32

Ja specjalnie jadłem pestki od owoców bo chciałem mieć sad w brzuchu... byłem dziwnym dzieckiem.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 26 maja 2018, 22:48

Mi mame wmawiała, że pieczarkowa to borowikowa, bo nie lubię pieczarek

Avatar BetonowyMur

29 maja 2018, 05:17

XD

Avatar
Konto usunięte

29 maja 2018, 04:28

Mój tato mówił ze kiedyś jak jadł jabłko to nie miał jak wyrzucić gorzka wiec zjadł go razem z pestkami. Pomyślałem ze nie chce chodzić do kosza i sam też zjadłem ogryzek. No i teraz zawsze zjadam całe jabłko.

Avatar BetonowyMur

29 maja 2018, 05:15

ja bym całe jadł ale w środku przy pestkach są twarde

Avatar Cebulius

26 maja 2018, 21:57

Mi mówili że jak zjem za dużo czipsów to dostanr instant zawał + starzenie się o 5lat w 5min.

Avatar Buras

28 maja 2018, 23:40

@Cebulius: Ziarno prawdy w tym jest

Avatar Kenser

28 maja 2018, 23:31

Ja wsadziłem patyk w ziemię i czekałem aż wyrośnie z niego drzewo podlewając go codziennie.

Avatar sano110

28 maja 2018, 23:09

Kiedyś zebrałam nasionka jakiegoś drzewa czy krzewu i posadziłam je we wszystkich doniczkach w domu. Później pomyślałam sobie, że wyrosną z nich drzewa, więc panicznie wyciągałam wszystkie z ziemi, żeby rośliny nie rozsadziły nam domu.

Avatar darcus

28 maja 2018, 22:49

Pestki jabłek są delikatnie trujące, ale nie na tyle, by szkodziły ludziom.

Avatar Jcavatarr

28 maja 2018, 22:20

Pamiętam coś tam zjadłem i potem mówili że coś tam mi wyrośnie a ja tylko czekałem osrany ma śmierć kiedy to mi wyrośnie...

Avatar Szortek

Edytowano - 26 maja 2018, 21:25

Ja miałem podobnie.

Mi wmawiali, że jak mi na głowe spadnie ten puch z dmuchawca, to mi na głowie urośnie.

Unikałem ich jak wampir słońca.

Avatar Nazwy_nie_znaleziono_

28 maja 2018, 22:17

@Szortek: Ja też. Mówili mi też, że one mogą wzrosnąć w skórę i nie będzie można się ich pozbyć.

Avatar
Konto usunięte

28 maja 2018, 22:10

kiedy miałeś 7 lat byłeś murzynem?

Avatar Wielki_Cezarz_Kapust

26 maja 2018, 22:25

Do tej pory czekam na słonecznika i arbuza for free

Avatar kotowiec_er

28 maja 2018, 22:07

@Wielki_Cezarz_Kapust: i wiśnie, czereśnie i inne

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To będzie bolało

Typowy NPC

Były nóżki, nie ma nóżek

Powodzenia

Płać pan

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka