Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Trzykrotny T
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Za co ta premia
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 maja 2018, 20:29
Nope.Nie ma aż takich debili na świecie
Odpisz
27 maja 2018, 20:44
@MrCienki: Polemizował bym
Odpisz
27 maja 2018, 20:59
@Wielki_Cezarz_Kapust: mój ziomek mówi że gta od 1 do san andreas to gówno
nie mam już ziomka
Odpisz
27 maja 2018, 21:07
@MarssPL: Busta.
Straight busta.
Odpisz
27 maja 2018, 21:07
@MarssPL: 1 i 2 są 2D smutne
Odpisz
27 maja 2018, 21:09
@MarssPL: wiesz, każdy może mieć swoje zdanie
Odpisz
27 maja 2018, 21:10
Ale nie jeśli twierdzisz że gra jest zła "BO MA SUABOM GRAFIKE"
Odpisz
27 maja 2018, 21:11
ale klasyki nawet ze słabą grafiką oceniają na 1
NAWET NIE GRALI
Odpisz
27 maja 2018, 21:26
@MarssPL: mi tata przyniósł mojego starego xboxa (nie 360) pierwsza gra którą odpaliłem to gta sa a później vc
Odpisz
27 maja 2018, 21:27
@ponczeq: mądry chłopiec
Odpisz
27 maja 2018, 21:58
@MrCienki: Dla niektórych, na ich nieszczęście, najważniejszym elementem gry jest grafika. Być może kiedyś takie osoby nauczą się co jest ważne
Odpisz
28 maja 2018, 07:02
bo te małe dzieci które grają w gta nawet nie rozumieją fabuły
Odpisz
28 maja 2018, 07:34
@ponczeq: Dobrze mówi! Polać mu!
Odpisz
28 maja 2018, 20:05
@MrCienki: A tata Timmy'ego Turner'a?
Odpisz
28 maja 2018, 20:07
@MarssPL: no grafika trochę ssie
Odpisz
28 maja 2018, 20:08
@Graids: Nie tak jak twoja stara
Odpisz
28 maja 2018, 23:32
@MarssPL: ale z was fanatycy gie te a, ja nie wiem po co te kutnie, gie te a jes po prostu głupie bo ma suabom grafike no proste gosciu
Odpisz
28 maja 2018, 23:41
@Bakusiekk: masz u mnie plusa za troll
Odpisz
28 maja 2018, 23:49
@MarssPL: sam jestes troll i po co od razu wyzywasz we we co ja ci zrobilen ze uzywasz takiej mowy nienawisci
Odpisz
29 maja 2018, 08:01
@MrCienki: Nie?To patrz dyskusja o TES 6
Najnowszą częścią jest Skyrim ( 5 odsłona ).Z roku 2011.
Wcześniej był
4-Oblivion
3-Morrowind
2-Daggerfall
1-Arena
Odpisz
29 maja 2018, 20:50
@Reaper_: "widziałem teksty, że oblivion to skyrim 4" kisne
Odpisz
29 maja 2018, 21:06
@Overseer13: No widzisz a mnie jako fana TES przygnębia
Odpisz
29 maja 2018, 21:17
@Reaper_: "pomysły na mapę" ona pewnie nie zna żadnej innej prowincji oprócz skyrim
Odpisz
29 maja 2018, 21:20
@ponczeq: Zrobi mapę której 98% to Biała Grań
XDDDDDD
Odpisz
10 sierpnia 2018, 04:21
@MrCienki: Nie liczy się w starszych grach grafika, tylko fabuła.
Odpisz
26 grudnia 2023, 15:46
@MarssPL: ale masz cialo w ogrutku.
Odpisz
Edytowano - 27 stycznia 2022, 23:03
Ja nie jestem agresywny, ale jakbym takiego człowieka spotkał to by dostał taki wpie*dol że własny pies by go nie poznał
Odpisz
27 maja 2018, 20:18
WAKANDA FOREVER!
Odpisz
29 maja 2018, 20:58
@R0gu3: Yes
Odpisz
29 maja 2018, 07:33
Zawsze lubiałem komentować ze SA to gówno bo potem masa wiernych fanów patriotów broniła tej seri jak swojej twierdzy ostrymi strzałami ofensyfnie mówiąć "Twoja stara to gówno" i wtedy łatwo można zrozumieć że ok. 70% obrońców tej seri przeszedło gre i ich poziom jest 138 razy wyższy
Odpisz
28 maja 2018, 23:08
niedawno odświeżyłem sobie gta sa i też ma masę szczególików.Np npc w zależności od gangu do którego należa wykonują inny gest ręką,przeżarty cj zacznie wymiotować,npc reagują na wygląd i ubiór cj
Odpisz
28 maja 2018, 23:41
@Revant42:
Odpisz
28 maja 2018, 23:07
SPOILER!
GTA SA To gówno :*
Odpisz
29 maja 2018, 05:43
@ToJaNawetNie: ty masz chyba lustro zamiast monitora
Odpisz
29 maja 2018, 06:43
@Xerol: pf
Odpisz
29 maja 2018, 20:30
@ToJaNawetNie: Phantom Forces? Grasz w ROBLOXa? /s
Odpisz
29 maja 2018, 21:44
@WiktorT1: Lepsze to od SA /s
Odpisz
3 czerwca 2018, 15:26
@ToJaNawetNie:
Odpisz
28 maja 2018, 22:38
All we had to do, was follow the damn train, CJ!
Odpisz
28 maja 2018, 21:09
Now you must die
Odpisz
28 maja 2018, 20:49
Takich ludzi powinno się gdzieś zamykać, żeby nikt się od nich nie zaraził.
Odpisz
28 maja 2018, 14:24
Odpisz
27 maja 2018, 21:08
Serio na świecie są aż tacy idioci?
Odpisz
27 maja 2018, 20:00
Ja jeszcze spotkałem się z opinią że SA to MOD DO GTA VC
Odpisz
27 maja 2018, 20:08
@zyl15: że co
Odpisz
27 maja 2018, 20:29
@zyl15: VC miało być chyba DLC do 3 ale zrobili całą gre
Odpisz
27 maja 2018, 20:03
4/5 twoją*
Odpisz
27 maja 2018, 20:11
@Courtney: Czemu musisz się chwalić o każdej swojej ocenie? Takie rzeczy się robiło w 2009, a mamy 2018.
Odpisz
27 maja 2018, 21:00
@czarekdoge100: Ciesze się że ludzie tacy jak ty korzystają z mojego reaction meme
masz kolejny
Odpisz
27 maja 2018, 21:01
@MarssPL: już pobrane
Odpisz
27 maja 2018, 21:02
@czarekdoge100: :3
Odpisz
28 maja 2018, 21:47
@MarssPL:
Odpisz
29 maja 2018, 05:19
@Courtney: o ch*j ci chodzi?
Odpisz