Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Płać pan
Angielskie śmieszki
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 maja 2018, 21:27
Jak mialem 14 lat, pierwszy raz ogladalem film o marco polo. Tam byla scena, jak w knajpie przy cesarskim dworze, marco polo dostal pokruszony lod, polany jakims sokiem czy czyms. Od tamtego czasu zawsze chcialem tego sprobowac, mam juz troche lat od tego czasu i nigdy tego nie jadlem. Tak mi sie przypomnialo.
Odpisz
28 maja 2018, 23:46
w usa jedzą lód oblany sosem.
Odpisz
29 maja 2018, 01:37
@M_ateo_1: W wielu częściach świata jedzą takie "lody"
Odpisz
29 maja 2018, 07:08
@kolkav5: ja wiedziałem na pewno że w usa
Odpisz
Edytowano - 4 czerwca 2018, 17:44
Przecież to też jest w Polsce. Próbowałem tego wiele razy. Często to jest w budkach wraz z lodami.
Odpisz
4 czerwca 2018, 22:44
@TakiTamXD: oni mają inne, po prostu kulka skruszonego lodu w rożki i na to polany sos. to jest całe zmieszane razem z sosem a tam jest tylko polany z wierzchu.
Odpisz
28 maja 2018, 18:42
ku*wa ale jest z H20!!! Co za debile robią jeszcze zmarzlinki z H20?!! Przecież każdy kto zażywa H20 umiera! Udowodniono to naukowo a wy dalej wpi***alacie tą trucizne? Ja się przedwczoraj dowiedziałem, że to H20 tak działa i już 3 dni tego nie używam!
Odpisz
28 maja 2018, 18:58
@Sebzer: Lol, debile biorą to na poważnie.
Odpisz
28 maja 2018, 19:55
@WiktorT1: P R Z E C I E Ż J A J E S T E M P O W A Ż N Y
Odpisz
29 maja 2018, 19:59
@Sebzer: TO jEsT pOwaŻnY bUsZiNeZ
Odpisz
27 maja 2018, 23:40
Uwielbiam słowo "Novinka!",wydaje się takie urocze z jakiegoś powodu
Odpisz
28 maja 2018, 18:51
@Valut_Girl: w czechach prawie każdy ma zdrobninie np. maminka tatinka zmarzlinka
Odpisz
28 maja 2018, 20:06
@assassin11: Czeski jest słodki <3 Czasem można je**ąć jak się go słyszy xD Ale bywam czasem w Czechach (wakacje) i można przywyknąć. Chociaż nadal to wszystko takie "śmieszne".
Odpisz
28 maja 2018, 22:20
@BillieAnything: wiewiórka - drevňi wiewiór
Odpisz
28 maja 2018, 20:41
w mojej cafejce już są
Odpisz
28 maja 2018, 20:28
Ja sobie kupiłem na Czechach "Ruską zmarźline"
Odpisz
28 maja 2018, 20:13
mniam?
Odpisz
28 maja 2018, 18:25
Zapomnieli dodać, że bezglutenowa
Odpisz
27 maja 2018, 09:56
Ej, rozumiem wszystko tylko nie vajec, przetłumaczy ktoś?
Odpisz
27 maja 2018, 11:01
"vejce" = "jajko", "vajec" to chyba będzie "jajek"
Odpisz
28 maja 2018, 18:13
bez białka
Odpisz
27 maja 2018, 13:03
Słowacja
Odpisz
27 maja 2018, 09:15
Słowacja jest spoko.
Odpisz
26 maja 2018, 23:33
Tego w moim królestwie leży od groma...pora rozkręcić biznes, tylko najpierw potrzebuję kapitału
Odpisz
27 maja 2018, 08:48
@SongMan: Zapytaj reptylian
Odpisz
27 maja 2018, 08:50
mają na mnie list gończy
Odpisz
27 maja 2018, 09:07
@SongMan: Spokojnie, jak z nimi pogadam to fundną
Odpisz
27 maja 2018, 02:36
Novinka!
Odpisz
26 maja 2018, 23:37
Odpisz
27 maja 2018, 00:39
@Palauball: ja bym zjadł
Odpisz
26 maja 2018, 23:48
Pewnie kosztują dwa razy więcej niż zwykłe lody, bo wegańskie
Odpisz
26 maja 2018, 23:32
Zmrzlina
Odpisz