Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

28 maja 2018, 15:20

Z tyłu na tablicy -> 2 od 8pkt

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar BardzoOryginalnaNazwa

29 maja 2018, 20:55

@reggeri: Aha, rozumiem :p. Ale serio nie fajnie. Nauczycielki z Niemieckiego to zło '_'

Avatar maksimus197

29 maja 2018, 21:10

siedzę w tym samym miejscu

Avatar shturmowiec

28 maja 2018, 16:42

seppuku time!!!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Pandzianikki

28 maja 2018, 18:19

pantsu*

Avatar sleyia

29 maja 2018, 17:08

@Pandzianikki: senpai yamete*

Avatar juiokoli

29 maja 2018, 11:16

miałem właśnie tak. (zapomiałem dopisać jednostki w 1 przykładzie i jeb zamiast 6 5+)

Avatar Hababuk

28 maja 2018, 23:23

Pora popełnić suzuki.

Avatar WesolyKomuch

28 maja 2018, 22:29

No to harakiri

Avatar memediler

28 maja 2018, 19:26

0,25 do dwójki

Avatar memediler

28 maja 2018, 19:25

Ja miałem 5,75/20
do dwójki

Avatar
Konto usunięte

28 maja 2018, 19:22

mam tak zawsze

Avatar zyl15

27 maja 2018, 19:16

Avatar Kangurur28

28 maja 2018, 16:20

@zyl15: hańba dla całej rodziny

Avatar zyl15

28 maja 2018, 16:21

@Kangurur28: Ja bym już do domu gnoja nie wpuścił

Avatar zielonasilownia

28 maja 2018, 16:14

gdy masz średnia 1.3 a facetka nie chce ci zaokraglic średniej do 6.0

Avatar SowingSeason

28 maja 2018, 15:37

Musi popełnić bukakke

Avatar ActimeleQ

28 maja 2018, 16:13

@SowingSeason: *sudoku

Avatar ewelkapl

27 maja 2018, 20:21

Ja ostatnio przeglądałam moje stare sprawdziany i natknęłam się na taki, w którym zabrakło mi pół punkta (max. ilość to chyba było ok. 20 punktów) i dostałam 5.
To był sprawdzian chyba z 1 klasy podstawówki.

To pół punkta, którego mi zabrakło to był brak kropki na końcu jednego zdania.
Tak, dostałam ocenę o jednen niższą za to, że zapomniałam kropki.

Avatar
Konto usunięte

27 maja 2018, 20:53

@ewelkapl: Jeśli za maksymalną liczbę punktów była szóstka, a w tej chwili już ukończyłaś podstawówkę, to taki system oceniania jest niezwykle wyrozumiały, bo według podstawy programowej obowiązującej obecnych gimbusów i starszych, 6 to ocena za wyrobienie ponad 100%. Także sama szansa to i tak było dużo.

Avatar EmilyVans

28 maja 2018, 16:13

Jedyna sytuacja w moim życiu, gdy na 6 trzeba było wyjść poza podstawę to kartkówki z fizyki, które były na 5, ale gdy się napisało odrobinę więcej w zadaniu opisowym, od razu było 6. Po za tym zawsze szóstka była po prostu za 100%.
Ale z drugiej strony, ta szkoła nie jest jakoś bardzo wymagająca, w innych pewnie jest inaczej.

Avatar PanMisiek

28 maja 2018, 15:33

Szacun dla Pana Admina za usunięcie watermarka

Avatar Shadow_blade

28 maja 2018, 15:12

11,5/12 bo zapomniałem dopisać sin(alfa)= 45 stopni xDD

Avatar
Konto usunięte

28 maja 2018, 15:02

ja raz miałem chyba 9 na 10 punktów

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

28 maja 2018, 15:11

@Amy666: 10/10.1

Avatar EmilyVans

28 maja 2018, 16:09

9.(9)/10

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

To się nie może nie udać

Ładne rzeczy

To musiało być męczące

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka