Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
Fajnie że odpowiedzieli
Totalnie
Nigdy na to nie wpadną
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 maja 2018, 07:59
Trochę nie związane z obrazkiem, ale do której klasy idzie ktoś kto nie zda w 2 gimnazjum?
Odpisz
29 maja 2018, 08:02
@DaveDao: do podstawowej
Odpisz
29 maja 2018, 08:02
@DaveDao: ósmej
Odpisz
Edytowano - 29 maja 2018, 09:58
@DaveDao: zaczyna od początku 7 i 8 klasę ze względu na nowy program nauczania
Odpisz
30 maja 2018, 16:54
@benben7: do siódmej, tak jak napisał/a wcześniejsza osoba:p
Odpisz
31 maja 2018, 08:37
@DaveDao: idzie do ósmej w szkole w której kiedyś się uczył.
Odpisz
31 maja 2018, 13:28
@jeste_czlowiekie96: gówno prawda, do siódmej, ci z trzeciej idą do ósmej.
Odpisz
1 czerwca 2018, 00:44
@YFYDB: 1gim = 7 sp
2gim = 8sp
3gim = 1spg
Raczej powtarza klasę a nie spada w dół
Odpisz
1 czerwca 2018, 13:22
@jeste_czlowiekie96: jeśli pisząc spg miałeś na myśli gimnazjum, to nie. spada do podstawówki, bo gimnazjów nie ma w ogóle. rocznik 2003 jest ostatnim kończącym gimnazjum od początku do końca, chyba, że ktoś nie przejdzie
Odpisz
1 czerwca 2018, 14:12
@jeste_czlowiekie96: Spada się w dół.
Odpisz
1 czerwca 2018, 18:36
@PikachuAlka: ponad gimnazjalna
Odpisz
2 czerwca 2018, 00:21
@jeste_czlowiekie96: w takim razie zupełnie nie, wraca się do podstawówki, nie idzie się w górę za pominięcie jednego roku.
Odpisz
2 czerwca 2018, 11:52
@PikachuAlka: no to tak pisałem. Jak nie zdasz w 2 gimnazjum to idziesz do 8 klasy w szkole w której wcześniej się uczyłeś.
Odpisz
2 czerwca 2018, 19:03
@jeste_czlowiekie96: ja mówię o 3 klasie gimnazjum.
Odpisz
1 czerwca 2018, 21:09
@TenLucznik 03 mogło isc rok wczesniej lool np. Wiec mozna by miwc 03 i byc w 3gim.
Odpisz
29 maja 2018, 08:02
Czternastolatki to teraz 7 klasa.
Odpisz
29 maja 2018, 08:10
@mikoxin: 2 gimba też
Odpisz
30 maja 2018, 15:36
@verbart: w 3 klasie dalej będę miał 14 -_- a mój kolega 13
Odpisz
30 maja 2018, 15:59
@Snorciakkk: 3 klasie podstawówki?
Odpisz
30 maja 2018, 17:34
@NaiNeko27: Tak, bo kiblowałem 7 lat
Odpisz
30 maja 2018, 19:09
@verbart: 7 klasa to tak jakby 1 gimba
Odpisz
30 maja 2018, 22:11
@verbart: 6 klasa to roczniki 2005. Więc mają 12 lub 13 lat. 7 klasa to roczniki 2004 i 2005. Więc mają 12, 13 lub 14 lat. 2 gimbazjum (aka 8 klasa) to rocznik 2003. Więc mają 14 albo 15 lat. Stop, masz rację, musiałem to sobie aż rozpisać, by się upewnić.
Odpisz
30 maja 2018, 22:21
@TenLucznik: !!! ale są z 2003 którzy są już w 3 gim nie zapominajmy o nich!!!
Odpisz
30 maja 2018, 23:22
@maciannal0l: Że co słucham. 3 gimby to rocznik 2002. Można najwyżej nie zdać, ale wtedy to jest rocznik 2001+ a nie 2003. Więc co ty mi człowieku gaworzysz o 3 gimby z 2003 roku?
Odpisz
31 maja 2018, 08:06
@TenLucznik: ludzie mogą pójść rok wcześniej do szkoły
Odpisz
29 maja 2018, 06:29
no i stoję za nimi, nigdy nie było mema "gimby nie znają" którego rzeczywiście żaden gimb nie ogarniał.
a przynajmniej za rok już nie będzie takich xD
Odpisz
30 maja 2018, 21:32
@Michalol222: 2 lata*
Odpisz
30 maja 2018, 22:49
@baarts: już rok
Odpisz
31 maja 2018, 03:05
@jeste_czlowiekie96: To rok i miesiąc.
Odpisz
30 maja 2018, 20:40
Za 15 lat:
Gimnazjum - siódmo-i-ósmo klasiści nie znajo
Odpisz
30 maja 2018, 17:17
Ale nie ma już gimnazjów
Odpisz
30 maja 2018, 17:19
@Bartek118: Ja jestem w oddziale gimnazjalnym.
Odpisz
30 maja 2018, 19:05
@Bartek118: SĄ.
Odpisz
Edytowano - 30 maja 2018, 19:24
@baarts: Nie ma. Są same podstawówki, ale z oddziałami gimbusiarskimi.
Odpisz
31 maja 2018, 03:06
@erykhim44: Czyli wszystko takie same, ale jest przedrostek oddział/oddział gimnazjalny.
Odpisz
31 maja 2018, 11:48
@baarts: Oficjalnie, dalej chodzisz do podstawówki.
Odpisz
31 maja 2018, 13:20
@erykhim44: Jeżeli chodzisz do gimnazjum 2/3 to po prostu chodzisz do gimnazjum, konkursy masz oddzielnie itd.
Odpisz
Edytowano - 1 czerwca 2018, 01:58
@baarts: Jeżeli tak to definiujecie, to owszem, ale bez zbędnego zamieniania definicji i słówek: Chodzę do podstawówki.
Odpisz
1 czerwca 2018, 10:15
@erykhim44: Czyli do 7/6/5/4/3/2/1 klasy?
Odpisz
1 czerwca 2018, 11:39
@baarts: oficjalnie, do 3 klasy podstawówki oddziału gimnazjalnego.
Odpisz
1 czerwca 2018, 13:26
@erykhim44: masz to wszystko bardzo pokręcone. u mnie jest to po prostu gimnazjum i bedzie nim jeszcze przez dwa lata.
Odpisz
1 czerwca 2018, 13:33
@PikachuAlka: Jak jest zapisane na oficjalnych dokumentach?
Odpisz
30 maja 2018, 15:58
póki jest gimbazjum jet ,,gimby nie znają"
Odpisz
30 maja 2018, 15:38
To ja kilka lat temu.
Odpisz
29 maja 2018, 07:35
Ej, bo teraz są siódme i ósme. Jak powinien brzmieć mem?
Odpisz
29 maja 2018, 07:40
@SilverHedgehog: Siódme i ósme klasy nie znajo!
Odpisz
Edytowano - 29 maja 2018, 07:43
@SilverHedgehog: do póki gimnazjum całkiem nie wymrze to ma brzmieć tak jak brzmi, a póki co jeszcze się rok szkolny nie skończył więc jest jeszcze druga i trzecia klasa gimbazy a po wakacjach tylko trzecia
Odpisz
29 maja 2018, 19:27
@SilverHedgehog: W myśl niezawodnej zasady ''kurła kiedyś to było kurr'' dalej gimby.
Odpisz
29 maja 2018, 07:51
Nie dziwi mnie to, że się "prują" . Chcą udowodnić, że jednak znają i można z nimi o tym pogadać jak z innymi. \_______/
Odpisz
29 maja 2018, 06:31
Kiedy wychowało się na zadupiu gdzie wszystko docierało 7 lat później to można znać takie rzeczy
Odpisz
29 maja 2018, 06:49
@CoolSceleton95: Jak ja to dobrze znam.
Odpisz
Edytowano - 29 maja 2018, 07:01
@CoolSceleton95: Miłem tak samo pierwszy internet dotarł do mojego starego domu w 2012 roku
Odpisz
29 maja 2018, 06:35
Ja mam 14 lat i nie chodzę do gimnazjum
Odpisz
29 maja 2018, 06:40
@marek20004: Ja też
Odpisz
30 maja 2018, 15:09
@PAtrycjaX: ktoś tu nie zdał
Odpisz
30 maja 2018, 15:34
@Bumgo: Nie?
Odpisz
30 maja 2018, 16:58
@Bumgo: Jeżeli urodziłeś się w 2004 roku chodzisz do 7 klasy i masz 14 lat
Odpisz
30 maja 2018, 17:43
@PAtrycjaX: ja wiekowo powinienem być w 2 gim ale jestem w 3 bo poszłem zdeczka wcześne ze względu na miesiąc urodzenia
Można się pomylić wiec sry
Odpisz
29 maja 2018, 00:48
Bo jak widać GIMPy znają
Odpisz
29 maja 2018, 00:00
OOF
Odpisz