Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Trzeba brać osobną torbę
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Mało znany szczegół
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 maja 2018, 10:36
Taka 2/10, zbyt twarda
Odpisz
11 lipca 2021, 16:35
nom
Odpisz
29 maja 2018, 20:15
co do ku*wy
Odpisz
29 maja 2018, 20:17
@Henzej: Ruchańsko
Odpisz
29 maja 2018, 20:19
@Henzej: WiElkIe R*ChAńSkO
Odpisz
29 maja 2018, 21:25
@Adi34: S ZYRENOM!
Odpisz
Edytowano - 30 maja 2018, 14:43
@Adi34: P O T Ę Ż N E R U C H A Ń S K O
Odpisz
30 maja 2018, 15:30
@Wielki_Cezarz_Kapust: Cyceron?
Odpisz
30 maja 2018, 16:00
@Henzej: SZtYwNE R*CHAŃSKO
Odpisz
11 lipca 2021, 16:34
@Tymek590: P
Odpisz
29 maja 2018, 20:59
"dlaczego moje psi psi jest twarde"
Odpisz
29 maja 2018, 21:12
@andi12345: My pee pee....
Itches
Odpisz
29 maja 2018, 21:17
@andi12345:
Odpisz
30 maja 2018, 14:54
having a ding done is gay
Odpisz
30 maja 2018, 15:56
@potato_is_a_meme: It is not gay if you are bi.
Odpisz
30 maja 2018, 17:09
then you are half gay
Odpisz
30 maja 2018, 17:22
@potato_is_a_meme: Ku*wa, nie ma czegoś takiego jak półgej, w tym znaczeniu przynajmniej.
Osoba biseksualna jest w pełni hetero i w pełni homo, jedynie sumując i szukając średniej arytmetycznej wychodzi, że jednak na pół.
Ale powiedz mi, jaki jest sens dzielenia tego arytmetycznie?
Odpisz
30 maja 2018, 17:23
@erykhim44: 100%+100%=200%
so you are 2 people at once
Odpisz
Edytowano - 30 maja 2018, 17:26
@potato_is_a_meme: Nie ma czegoś takiego jak pół atrakcji, w tym znaczeniu.
Przypominam, że 100% = 1, jak by co, a oni mają dwie orientacje, czyli 200%.
Odpisz
30 maja 2018, 19:16
@erykhim44: "bait"
Odpisz
30 maja 2018, 19:26
@potato_is_a_meme: Nie jestem pół gejem, kolega ma rację. Ale gdyby już dzielić na części te orientację to jestem tak z 65% gejem.
Odpisz
30 maja 2018, 15:37
Jak mogę szukać sobie dziewczyny gdy w Polsce łamana jest konstytucja?
Odpisz
29 maja 2018, 23:16
Zegzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
30 maja 2018, 14:19
@BonnieThePirate: R U C H A Ń I E
Odpisz
30 maja 2018, 15:14
@WebsTer230: podstawówka nie może złapać tlenu przez śmiech
Odpisz
29 maja 2018, 20:31
Biedna Sarenka
Odpisz
29 maja 2018, 21:56
@lorax12: biedny bambi
Odpisz
30 maja 2018, 14:54
@lorax12: Jeleń*
Odpisz
30 maja 2018, 14:23
Ni to ryba, ni Kobieta
młody pewnie sępi peta
Odpisz
29 maja 2018, 20:52
Na kimś musi się uczyć
Odpisz
29 maja 2018, 20:25
Wciąż lepsza historia miłosna od zmierzchu.
Odpisz
29 maja 2018, 20:22
Takie rzeczy tylko w Rosji ;_;
Odpisz
29 maja 2018, 21:07
@Lizbett570: Czemu w Rosji?!
A może to było w Polsce?
Odpisz
29 maja 2018, 21:10
Tego nie wie nikt ¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
30 maja 2018, 14:51
@Lizbett570: to po ch*j twierdzisz że to w Rosji?
Odpisz
30 maja 2018, 17:55
@Pawlito9090: Kuhwa, użyj starego mema - jeb czerwone
Odpisz
29 maja 2018, 20:20
Coś czuje że stało się to w Rosji.
Odpisz