Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zdeklasowani znowu
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Fergus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 maja 2018, 20:27
Rydzyk to najobrzydliwszy człowiek jakiego znam.
Odpisz
31 maja 2018, 23:54
@Keraton: to mało znasz ludzi.
Odpisz
1 czerwca 2018, 00:02
@Noxen: Ano, mało, w końcu jestem jeszcze młody i wiele przede mną. Na razie jest to Rydzyk. Może za kilka lat będzie to ktoś inny. Oczywiście mam nadzieję, że rozumiesz, iż znajduje się on w innej kategorii obrzydliwości niż taki Stalin, czy mordercy i inni dyktatorzy.
Odpisz
1 czerwca 2018, 06:52
@Keraton: Kto jest na drugim miejscu?
Odpisz
1 czerwca 2018, 10:39
@marcel22205: Kaczyński.
Odpisz
15 grudnia 2019, 22:36
@Keraton: Czyli obrzydliwszy jest Kaczyńeki i radykalny katolik, od gościa co zgw*łcił noworodka? Ciekawe
Odpisz
16 grudnia 2019, 17:13
Jeśli nie umiesz czytać, to zacytuje swoje słowa z zeszłego roku:
"Oczywiście mam nadzieję, że rozumiesz, iż znajduje się on w innej kategorii obrzydliwości".
Dałeś sobie radę, czy mam ci rozbić znaczenie mych słów na definicje?
Odpisz
16 grudnia 2019, 18:04
@Keraton: Opisz te kategorie, bo wszyscy trzej są Polakami,a Stalin to Gruzin
Odpisz
16 grudnia 2019, 18:55
Jeśli nie rozumiesz, że nie ma to nic wspólnego z narodowością, co bez sensu wymieniłeś, bo nijak ma się do dyskusji, to nie jesteś wart bym tracił na ciebie więcej czasu.
Odpisz
16 grudnia 2019, 19:31
@Keraton: XDDD
Odpisz
31 maja 2018, 20:12
Ale spaceX to prywatna firma nie finansowana przez rząd
Odpisz
31 maja 2018, 23:14
@Cebulius: Ma także trochę funduszy od NASA
Odpisz
31 maja 2018, 22:20
firma amerykańska, ale Elon i tak z RPA
Odpisz
31 maja 2018, 22:04
Ale pieniędzy w tym kraju marnuje się na czarną mafię, oj zrobiłbym z tym porządek.
Odpisz
31 maja 2018, 20:30
Patrzcie jak zaciera chciwie ręce
Odpisz
29 maja 2018, 15:49
Jak mamy się rozwijać technologicznie skoro w Polsce łamana jest konstytucja?
Odpisz
29 maja 2018, 15:12
Po tym co rząd i kościół odwalają to nie ma się co dziwić. Trzeba będzie uciekać niedługo z tego kraju.
Odpisz
29 maja 2018, 15:07
Polska ładuję w manę
Odpisz
29 maja 2018, 14:59
Porównywać USA z Polską
*slow clapping*
Brawo
Gratuluję inteligencji
Może jeszcze porównaj Ugandę z Japonią co?
Odpisz
29 maja 2018, 15:06
@lorax12: japonię można nawet porównać z usa, ale polskę z ugandą? polska to kraj w ue i w porónaniu z ugandą jesteśmy w ch*ja technologiczni. a do części z porównywaniem polski z usa się zgadzam, chociaż różańce to jakiś żart
Odpisz
29 maja 2018, 15:09
@lorax12: Polska i tak jest zacofana na arenie międzynarodowej
Odpisz
29 maja 2018, 15:22
@lorax12: Dla mnie też za bardzo te porównanie nie ma sensu
Odpisz
31 maja 2018, 23:41
@lorax12: Polska jest ,,tygrysem europy" nie dlugo przegonimy francje, juz jestesmy praktycznie lepsi od wloch
Odpisz
29 maja 2018, 15:00
rydzyk i pawłowicz co za para
Odpisz