Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Keraton

31 maja 2018, 20:27

Rydzyk to najobrzydliwszy człowiek jakiego znam.

Avatar Noxen

31 maja 2018, 23:54

@Keraton: to mało znasz ludzi.

Avatar Keraton

1 czerwca 2018, 00:02

@Noxen: Ano, mało, w końcu jestem jeszcze młody i wiele przede mną. Na razie jest to Rydzyk. Może za kilka lat będzie to ktoś inny. Oczywiście mam nadzieję, że rozumiesz, iż znajduje się on w innej kategorii obrzydliwości niż taki Stalin, czy mordercy i inni dyktatorzy.

Avatar marcel22205

1 czerwca 2018, 06:52

@Keraton: Kto jest na drugim miejscu?

Avatar Keraton

1 czerwca 2018, 10:39

@marcel22205: Kaczyński.

Avatar
Konto usunięte

15 grudnia 2019, 22:36

@Keraton: Czyli obrzydliwszy jest Kaczyńeki i radykalny katolik, od gościa co zgw*łcił noworodka? Ciekawe

Avatar Keraton

16 grudnia 2019, 17:13

Jeśli nie umiesz czytać, to zacytuje swoje słowa z zeszłego roku:

"Oczywiście mam nadzieję, że rozumiesz, iż znajduje się on w innej kategorii obrzydliwości".

Dałeś sobie radę, czy mam ci rozbić znaczenie mych słów na definicje?

Avatar
Konto usunięte

16 grudnia 2019, 18:04

@Keraton: Opisz te kategorie, bo wszyscy trzej są Polakami,a Stalin to Gruzin

Avatar Keraton

16 grudnia 2019, 18:55

Jeśli nie rozumiesz, że nie ma to nic wspólnego z narodowością, co bez sensu wymieniłeś, bo nijak ma się do dyskusji, to nie jesteś wart bym tracił na ciebie więcej czasu.

Avatar
Konto usunięte

16 grudnia 2019, 19:31

@Keraton: XDDD

Avatar Cebulius

31 maja 2018, 20:12

Ale spaceX to prywatna firma nie finansowana przez rząd

Avatar
Konto usunięte

31 maja 2018, 23:14

@Cebulius: Ma także trochę funduszy od NASA

Avatar Ameron

31 maja 2018, 22:20

firma amerykańska, ale Elon i tak z RPA

Avatar Broski

31 maja 2018, 22:04

Ale pieniędzy w tym kraju marnuje się na czarną mafię, oj zrobiłbym z tym porządek.

Avatar
Konto usunięte

31 maja 2018, 20:30

Patrzcie jak zaciera chciwie ręce

Avatar Airot

29 maja 2018, 15:49

Jak mamy się rozwijać technologicznie skoro w Polsce łamana jest konstytucja?

Avatar
Metal4ev

29 maja 2018, 15:12

Po tym co rząd i kościół odwalają to nie ma się co dziwić. Trzeba będzie uciekać niedługo z tego kraju.

Avatar MaggieMalina

29 maja 2018, 15:07

Polska ładuję w manę

Avatar lorax12

29 maja 2018, 14:59

Porównywać USA z Polską
*slow clapping*

Brawo
Gratuluję inteligencji

Może jeszcze porównaj Ugandę z Japonią co?

Avatar Windows_10

29 maja 2018, 15:06

@lorax12: japonię można nawet porównać z usa, ale polskę z ugandą? polska to kraj w ue i w porónaniu z ugandą jesteśmy w ch*ja technologiczni. a do części z porównywaniem polski z usa się zgadzam, chociaż różańce to jakiś żart

Avatar Palauball

29 maja 2018, 15:09

@lorax12: Polska i tak jest zacofana na arenie międzynarodowej

Avatar Boberek00

29 maja 2018, 15:22

@lorax12: Dla mnie też za bardzo te porównanie nie ma sensu

Avatar SkrzydlataHusaria

31 maja 2018, 23:41

@lorax12: Polska jest ,,tygrysem europy" nie dlugo przegonimy francje, juz jestesmy praktycznie lepsi od wloch

Avatar Windows_10

29 maja 2018, 15:00

rydzyk i pawłowicz co za para

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niezniszczalne

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zdeklasowani znowu

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Fergus

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka