Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar etuggo

30 maja 2018, 16:01

yyy tak odnośnie tej ręki to kierownica jest i tak prawie zawsze czarna

Avatar g_casanova

31 maja 2018, 08:49

@etuggo: To chodzi o klamkę od drzwi

Avatar etuggo

27 czerwca 2018, 01:59

@g_casanova: otóż nie

Avatar g_casanova

1 lipca 2018, 22:53

@etuggo: Dłużej na odpowiedź nie mogłem czekać. otóż tak

Avatar etuggo

2 lipca 2018, 08:48

@g_casanova: otóż nawet jakby ta klamka miała 60° to przez krótki kontakt z ręką nie mogłaby poczynić tak znacznych szkód

Avatar g_casanova

2 lipca 2018, 19:19

@etuggo: Jesteś pewien że to zdjęcie zostało naprawdę zorbione po kontakcie z kierownicą? Ja myślałem że to miało być przekoloryzowane

Avatar etuggo

2 lipca 2018, 19:29

@g_casanova: no jest trochę przesadzone ale prędzej takie coś od kierwonicy

Avatar Brazilball_

19 lipca 2020, 21:47

@etuggo: nie, klamka

Avatar HetaliaFan0

2 maja 2019, 16:10

Biedna rączka 😓

Avatar Clarimi

28 kwietnia 2019, 12:02

Na początku nie zkumałam ale teraz rozumiem xD

Avatar Meuflagiator2000

31 maja 2018, 04:54

Czarny cabriolet :v

Avatar trawapl

30 maja 2018, 16:26

mam czarmy i srebrnu samochód, latem w czarnym jest lepiej niż w srebrnym :v

Avatar CreepPepNinja

30 maja 2018, 15:22

J a k i e t o s m u t n e

Avatar R0gu3

30 maja 2018, 14:46

Autor chyba jeździ autem z poprzedniej epoki XD

Avatar Palauball

29 maja 2018, 18:42

Jazda czarnym passatem w lato jest trudna.
Zwłaszcza że ma on ku*wa 20 lat

Avatar rozwalgo

29 maja 2018, 17:55

Zaczyna się ciężki okres dla Sebixów

Avatar Czeran

29 maja 2018, 20:05

@rozwalgo: >kolor samochodu
>znaczenie czegokolwiek o kierowcy

Avatar SowingSeason

30 maja 2018, 13:49

@Czeran: Od kiedy to sebixy mają tylko czarne auta?

Ja je*ie

Avatar Bumgo

30 maja 2018, 14:54

@rozwalgo: poprawka sebixy nie mają aut ewentualnie malucha ale kto widział czarnego malucha

Avatar xxxPaterrix03xxx

30 maja 2018, 15:19

@Bumgo: Nie? Mają beemki, albo golfy

Avatar pawelonxxx

30 maja 2018, 15:43

@xxxPaterrix03xxx: w gwarze sebików to mo być bymka i gulf 😝ewentualnie passerati ojca wykradzione popołudniem jak janusz spi po piątym browarze na familiadzie

Avatar Szortek

29 maja 2018, 17:48

ik that feeling

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A, okej

Znak czasów

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Trzeba brać osobną torbę

Niegrzeczny Oskarek

Tacy sami, a ściana między nami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka