Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar docRobert

30 maja 2018, 13:27

Kiedy wrzucasz na polską stronę czeskiego mema na temat Francji.

Avatar FirankaMipinska

2 czerwca 2018, 23:24

@docRobert: bazowaną na reklamie niemieckiego sklepu

Avatar
Spirit_

2 czerwca 2018, 10:50

a wiecie jaka bron maja francuzi jak do wojska ida

bagietki

Avatar RevanShan

2 czerwca 2018, 00:20

Avatar KarakanumZPodkarpacia

1 czerwca 2018, 23:19

Nie wiem czy to by coś zmieniło, ale równie dobrze mogli to pisać Słowacy, bo to ten sam język :d

Avatar Hawaiiball

1 czerwca 2018, 23:36

@KarakanumZPodkarpacia: Gdyby robili to ci drudzy to byłoby nawet zabawnie, ponieważ stanęli po stronie Rzeszy...

Avatar Tamer09

1 czerwca 2018, 22:55

Oczywiście broń bez amunicji bo po co syrzelać skoro można sie od razu poddać

Avatar nzbn9jo

1 czerwca 2018, 23:35

@Tamer09: to w takim razie po co przygotowywać armię? nie lepiej się poddać dyplomacją? wtedy znacznie mniej ludzi ucierpi.

Avatar
Konto usunięte

1 czerwca 2018, 21:30

Haha, francuzi to tchórze XDDD beka

Avatar the_endrju

1 czerwca 2018, 21:55

ale taka prawda, o co chodzi

Avatar
Konto usunięte

1 czerwca 2018, 21:59

Bardziej belkowe jest to że to Czesi piszą xD

Avatar Znajomy22

1 czerwca 2018, 22:48

@the_endrju: Mam nadzieję, że to bait :V.

Avatar
Konto usunięte

1 czerwca 2018, 23:26

@Znajomy22: Bądź co bądź Francuzi się bronili :V Oczywiście Czesi mieli tragiczne warunki na obronę

Avatar Chinerpeton

1 czerwca 2018, 21:39

Akurat Czesi to nie mają co się śmiać z Francji, bo w 1939 wykazali się na podobnym poziomie, co żabojady rok póżniej...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Shay_Cormac

1 czerwca 2018, 22:49

@Chinerpeton: Wybacz to nie do ciebie miała być ta odpowiedź.

Avatar
Konto usunięte

1 czerwca 2018, 23:30

@Znajomy22: Jednak zarzucają Franzcuzom mit szybkiego poddanie się, mimo że zrobili to dopiero w sytuacji której dalszą byłaby bezcelowa, czyli to co sami zrobili

Avatar makino20

1 czerwca 2018, 22:38

bym kupił broń i czołg ale są troche zbyt drogie

Avatar kubekman123

1 czerwca 2018, 21:06

Avatar Zaspanymen33

1 czerwca 2018, 21:04

Avatar Cebulius

30 maja 2018, 18:26

Co jest napisane pod "galotami z pociskiem" ?

Avatar rozwalgo

30 maja 2018, 18:31

@Cebulius: Už žádná nehoda!

Avatar
Konto usunięte

30 maja 2018, 20:22

@Cebulius: "Nigdy więcej wypadku!"

Tak mówi tłumacz Google

Avatar rozwalgo

30 maja 2018, 18:32

Te spodenasie wyglądają odrażająco

Avatar Virtualna_Cobra

30 maja 2018, 15:57

Putiskiem

Avatar marcel22205

30 maja 2018, 13:08

Co jest napisane pod tym "Puska MAS"?

Avatar avalon3440

30 maja 2018, 13:15

@marcel22205: Karabin MAS

Avatar Sidorowicz

Edytowano - 30 maja 2018, 13:17

@marcel22205: po przetłumaczeniu: nieużywany, tylko dwa razy wyrzucony

Avatar marcel22205

30 maja 2018, 13:37

@Sidorowicz: Dzięki.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie są aż takie pyszne

Pilne

Młodzi gniewni

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka