Tydzień francuski w Lidlu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Pilne
Młodzi gniewni
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 maja 2018, 13:27
Kiedy wrzucasz na polską stronę czeskiego mema na temat Francji.
Odpisz
2 czerwca 2018, 23:24
@docRobert: bazowaną na reklamie niemieckiego sklepu
Odpisz
2 czerwca 2018, 10:50
a wiecie jaka bron maja francuzi jak do wojska ida
bagietki
Odpisz
2 czerwca 2018, 00:20
Odpisz
1 czerwca 2018, 23:19
Nie wiem czy to by coś zmieniło, ale równie dobrze mogli to pisać Słowacy, bo to ten sam język :d
Odpisz
1 czerwca 2018, 23:36
@KarakanumZPodkarpacia: Gdyby robili to ci drudzy to byłoby nawet zabawnie, ponieważ stanęli po stronie Rzeszy...
Odpisz
1 czerwca 2018, 22:55
Oczywiście broń bez amunicji bo po co syrzelać skoro można sie od razu poddać
Odpisz
1 czerwca 2018, 23:35
@Tamer09: to w takim razie po co przygotowywać armię? nie lepiej się poddać dyplomacją? wtedy znacznie mniej ludzi ucierpi.
Odpisz
1 czerwca 2018, 21:30
Haha, francuzi to tchórze XDDD beka
Odpisz
1 czerwca 2018, 21:55
ale taka prawda, o co chodzi
Odpisz
1 czerwca 2018, 21:59
Bardziej belkowe jest to że to Czesi piszą xD
Odpisz
1 czerwca 2018, 22:48
@the_endrju: Mam nadzieję, że to bait :V.
Odpisz
1 czerwca 2018, 23:26
@Znajomy22: Bądź co bądź Francuzi się bronili :V Oczywiście Czesi mieli tragiczne warunki na obronę
Odpisz
1 czerwca 2018, 21:39
Akurat Czesi to nie mają co się śmiać z Francji, bo w 1939 wykazali się na podobnym poziomie, co żabojady rok póżniej...
Odpisz
1 czerwca 2018, 21:46
@Chinerpeton: Tylko, że Czesi bardzo dobrze na tym wyszli.
Odpisz
1 czerwca 2018, 21:59
Tylko Francuzi się bronili chociaż
Odpisz
1 czerwca 2018, 22:17
Wybieraj.
>Wiele osób ginie, Praga zbombardowana
>Poddajesz się bez walki
Odpisz
1 czerwca 2018, 22:40
Tylko co to ma do rzeczy!? Tutaj Czesi zarzucają Francuzom tchórzostwo, kiedy obydwa narody zrobiły dokładnie to samo: poddały się od razu, kiedy już było wiadomo, że otwarta walka jest przegrana. Tu nie chodzi o to, kto tu wyszedł lepiej na tym poddaniu się, tylko o najzwyklejszą w świecie hipokryzję ze strony Czechów.
Odpisz
1 czerwca 2018, 22:48
@Chinerpeton: O widzę, że to dyskusji włączył się pan pseudo - historyk. Otóż Czesi mają się z czego śmiać, gdyż jak by nie patrzeć poniekąd zostali zdradzeni przez Francję i Anglię w Monachium w '38r. A mogę się założyć, że gdyby nie hańbiący traktat, bronili by się równie dzielnie co Francuzi.
A Francuzi się bronili dobrze (mieli też wysokie morale), ale dowódco stwierdziło, że w sumie skapitulować to byłoby fajnie.
Odpisz
1 czerwca 2018, 22:49
@Chinerpeton: Wybacz to nie do ciebie miała być ta odpowiedź.
Odpisz
1 czerwca 2018, 23:30
@Znajomy22: Jednak zarzucają Franzcuzom mit szybkiego poddanie się, mimo że zrobili to dopiero w sytuacji której dalszą byłaby bezcelowa, czyli to co sami zrobili
Odpisz
1 czerwca 2018, 22:38
bym kupił broń i czołg ale są troche zbyt drogie
Odpisz
1 czerwca 2018, 21:06
Odpisz
1 czerwca 2018, 21:04
Odpisz
30 maja 2018, 18:26
Co jest napisane pod "galotami z pociskiem" ?
Odpisz
30 maja 2018, 18:31
@Cebulius: Už žádná nehoda!
Odpisz
30 maja 2018, 20:22
@Cebulius: "Nigdy więcej wypadku!"
Tak mówi tłumacz Google
Odpisz
30 maja 2018, 18:32
Te spodenasie wyglądają odrażająco
Odpisz
30 maja 2018, 15:57
Putiskiem
Odpisz
30 maja 2018, 13:08
Co jest napisane pod tym "Puska MAS"?
Odpisz
30 maja 2018, 13:15
@marcel22205: Karabin MAS
Odpisz
Edytowano - 30 maja 2018, 13:17
@marcel22205: po przetłumaczeniu: nieużywany, tylko dwa razy wyrzucony
Odpisz
30 maja 2018, 13:37
@Sidorowicz: Dzięki.
Odpisz