Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kinnderwq

18 maja 2020, 22:48

Ja mam pomarańczowy pas i rozwalam beton

Avatar Haha1234567

25 września 2019, 19:24

@Konto usunięte: zależy jakie karate ja na seido chodzę 8 lat i dziś odbieram zielonym, cegieł nie rozbijamy deski już tak

Avatar Ferikusu

31 maja 2018, 14:59

Przeczytałam "Kiedy jesteś karetką" i przez 2 minuty zastanawiałam się o co chodzi

Avatar psingwin

31 maja 2018, 16:34

@Ferikusu: same

Avatar kwasku

3 czerwca 2018, 23:30

@Ferikusu: ja też

Avatar
Konto usunięte

31 maja 2018, 13:13

Ja chodzę na karate, mam tylko niebieski pas, ale moi koledzy z wyższymi pasami jakoś nie rozbijają cegieł

Avatar Archeologwinternetach

Edytowano - 31 maja 2018, 14:26

Może rozbijają, jak nie patrzysz.

Avatar koxu201

31 maja 2018, 16:59

nie jesteś godny ujzenia techniki robijania cegieł

Avatar Windows_10

30 maja 2018, 19:48

dzięki za podpisanie cegieł

Avatar Muffinka17

31 maja 2018, 14:14

@Windows_10: wyglądają trochę jak gąbki

Avatar Windows_10

31 maja 2018, 15:34

@Muffinka17: to jeszcze źle podpisali? ku*wa

Avatar
Konto usunięte

31 maja 2018, 14:28

Przez je**ne 20 minut zamiast karateka czytałem karetka i nie widziałem o co chodzi.

Avatar setinek2006_2

31 maja 2018, 12:05

czybtylko ja przeczytałem "życie karetki"

Avatar TheMJawesome

31 maja 2018, 12:20

@setinek2006_2: nie jesteś sam

Avatar Archeologwinternetach

31 maja 2018, 12:24

@setinek2006_2: Ja zrobiłem combo. Przeczytałem jeszcze: "Kiedy jesteś karetką"

Avatar
Konto usunięte

31 maja 2018, 13:58

@setinek2006_2: ja dopiero dzisiaj skapnąłem się że tam pisze "karateka" a nie "karetka"

Avatar Youtuber

31 maja 2018, 12:49

karatecy nie rozbijaja ku*wa cegiel

Avatar
Konto usunięte

30 maja 2018, 19:39

jak ja mam rozbijać cegły, kiedy konstytucja w Polsce jest łamana?

Avatar Andrzej_Duda

31 maja 2018, 12:15

Jak mam łamać konstytucję, kiedy w Polsce rozbijane są cegły?

Avatar XeNoLord

30 maja 2018, 22:35

Komentarz

Podpisywanie cegieł kek

Podpisałem ci komentarz bo nie wiem czy się skapniesz

Avatar Graids

30 maja 2018, 22:14

dobry opis... pięć

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar SieGraSieMa
Dodane przez: SieGraSieMa

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Ostry ten sędzia

Pozdrawiam świetliki

Niezniszczalne

Totalnie

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka