Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar erykhim44

4 czerwca 2018, 14:08

ludzie chwalący się znajomością rusko-cyrylicy za 3...

Avatar Grewest

4 czerwca 2018, 22:04

@erykhim44: Grażdanki :D

Avatar DarthVadet35

5 czerwca 2018, 13:45

@erykhim44: 2...

Avatar Pan_Olek

31 grudnia 2019, 10:37

Avatar DarthVadet35

31 grudnia 2019, 14:22

@Pan_Olek: KU*WA NIE ODJOPUJ

Avatar Pan_Olek

1 stycznia 2020, 02:21

@DarthVadet35: BO CO

Avatar DarthVadet35

1 stycznia 2020, 20:30

@Pan_Olek: BO WPIE**OL DZIECIAKU

Avatar Pan_Olek

Edytowano - 3 stycznia 2020, 03:10

@DarthVadet35: DAWAJ NA RING BOBASIE

Avatar
Konto usunięte

5 czerwca 2018, 06:35

Czekam na Iron Harvest.

Avatar ant3k

4 czerwca 2018, 16:58

Ja tam czekam na DLC do Darkest Dungeon

Avatar KoalaStefan

4 czerwca 2018, 16:22

Sorry, I don't speak stalinish

Avatar NoNieSmieszne

4 czerwca 2018, 14:58

jak to czytać?

Avatar NoNieSmieszne

4 czerwca 2018, 14:58

@NoNieSmieszne: i sleep real shit I co?

Avatar Macio720

4 czerwca 2018, 15:06

@NoNieSmieszne: I sleep
Real shit
ОПА

Avatar Dardanelle

4 czerwca 2018, 15:13

@NoNieSmieszne: ja śpię
czewo blać
opa

Avatar Gray1997

3 czerwca 2018, 18:04

Ja tam osobiście nie mogę się doczekać i na Cyberpunk i Metro.

Avatar Pietrzek

3 czerwca 2018, 18:20

@Gray1997: Jeszcze Death Stranding i masz moją listę wyczekiwanych gier na tegorocznym E3

Avatar ActimeleQ

3 czerwca 2018, 18:42

@Gray1997: ja mam nadzieję że dooma 2 zapowiedzą na E3 bo koniec dooma (2016) był taki że kontynuacja musi byc

Avatar MrRolan

3 czerwca 2018, 19:22

@ActimeleQ: xD Wpisz sobie w Google Doom 2 lub 3

Avatar gelo1238

4 czerwca 2018, 15:02

@ActimeleQ: PS. ten nowy doom był właśnie kontynuacją XD

Avatar Virtualna_Cobra

4 czerwca 2018, 08:21

Czekam na exodus!

Avatar SynMarnotrawny

Edytowano - 3 czerwca 2018, 21:16

Ja tam czekam na escape from tarkov

Avatar zyl15

3 czerwca 2018, 18:15

Ja nie nastawiałbym się na ten 2021. Prędzej 2028

Avatar BlackTheMeme

3 czerwca 2018, 18:15

Ja mam mieszane uczucia co do nowego stalkera...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Były nóżki, nie ma nóżek

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Nigdy na to nie wpadną

Nie znoszę kleszczy

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

A, okej

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka