Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Antycypator

Edytowano - 8 czerwca 2018, 07:22

Do dziś nie dowiedziałem się, jaki mają smak. Producenci nie pomyśleli o napisaniu tego na opakowaniu. Nigdy nie kupiłem, bo boję się, że są serowe i wtedy się porzygam.

Avatar Qermit

8 czerwca 2018, 07:42

@Antycypator: smak oryginalny, jak na opakowaniu

Avatar
Konto usunięte

8 czerwca 2018, 08:08

@Antycypator: Nie jest serowy.
Dobre są, ale u mnie trochę drogie jak na takie chrupki.

Avatar Jejak1

8 czerwca 2018, 10:24

@Antycypator: To jest smak ,,oryginalny". Czyli takie dobre że chce się jeść.

Avatar Jejak1

8 czerwca 2018, 10:24

@Jejak1: a serowych nie ma

Avatar PepeSawyer

8 czerwca 2018, 11:52

@Antycypator: Są serowe ale nie jak Cheetosy. W składzie znajdziesz wszystkie aromaty

Avatar Jejatb

4 czerwca 2018, 21:43

Mój ulubiony

Avatar Kangurur28

7 czerwca 2018, 20:46

@Jejatb: ...polo market

Avatar Cytuuseq

8 czerwca 2018, 03:23

@Kangurur28: *w tle przygrywa muzyczka*

Avatar xmrocznax

4 czerwca 2018, 20:49

Moje ulubione chipsy. Szkoda że nie ma ich w Niemczech.

Avatar Malpkakaka

4 czerwca 2018, 22:02

@xmrocznax: Kiedy nawet jak wypowiadasz się o chipsach to musisz się pochwalić, że mieszkasz w Niemczech

Avatar xmrocznax

4 czerwca 2018, 22:23

@Malpkakaka: Ja się nie chwalę, ja się żalę. Nienawidzę tu być.

Avatar slayer_curva3211

7 czerwca 2018, 20:31

@xmrocznax: Co ci się w Niemczech nie podoba ?

Avatar NVTKHusar

Edytowano - 7 czerwca 2018, 20:33

@slayer_curva3211: A ty byś chciał w Niemczech żyć?
I słuchać tego skrzeku dzień cały?
By ci jeszcze żart mówili:
"Jedźmy na robóty rolne do Niemiec!
Zgłoś się natychmiast u swojego wójta!".

Avatar slayer_curva3211

7 czerwca 2018, 20:58

@NVTKHusar: Bardzo lubię ten kraj i naprawdę chcę kiedyś tam pojechać

Avatar NVTKHusar

7 czerwca 2018, 21:23

@slayer_curva3211: Czemu tak jest?
Bród, smród, a jedyne, co tam znajdziesz, to kilka złociszy.

Avatar Maly_modelarz15

7 czerwca 2018, 21:38

@xmrocznax: są. W lidlu, a czasem w Aldi

Avatar Lolum

7 czerwca 2018, 20:11

haha xd h3h3 bdsm wiecie segz xd

Avatar Jcavatarr

4 czerwca 2018, 22:30

Największe gówno jakie jadłem

Avatar
Spirit_

4 czerwca 2018, 21:33

to jest to co lubie se zjesc a nie jakies inne rzeczy co nie lubie

Avatar DMCJCD

4 czerwca 2018, 21:54

Nie da się ukryć.

Avatar norek00

4 czerwca 2018, 22:02

Tylko jest 1 minus, są w uj drogie

Avatar Normik

4 czerwca 2018, 20:40

Bądź życzliwym pasażerem zamiast być MONSTERKIEM KU*WA

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar benben7
Dodane przez: benben7

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Fajnie że odpowiedzieli

Pozdrawiam świetliki

Najbardziej realistyczny spośród modów

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka