Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Fajnie że odpowiedzieli
Pozdrawiam świetliki
Najbardziej realistyczny spośród modów
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 8 czerwca 2018, 07:22
Do dziś nie dowiedziałem się, jaki mają smak. Producenci nie pomyśleli o napisaniu tego na opakowaniu. Nigdy nie kupiłem, bo boję się, że są serowe i wtedy się porzygam.
Odpisz
8 czerwca 2018, 07:42
@Antycypator: smak oryginalny, jak na opakowaniu
Odpisz
8 czerwca 2018, 08:08
@Antycypator: Nie jest serowy.
Dobre są, ale u mnie trochę drogie jak na takie chrupki.
Odpisz
8 czerwca 2018, 10:24
@Antycypator: To jest smak ,,oryginalny". Czyli takie dobre że chce się jeść.
Odpisz
8 czerwca 2018, 10:24
@Jejak1: a serowych nie ma
Odpisz
8 czerwca 2018, 11:52
@Antycypator: Są serowe ale nie jak Cheetosy. W składzie znajdziesz wszystkie aromaty
Odpisz
4 czerwca 2018, 21:43
Mój ulubiony
Odpisz
7 czerwca 2018, 20:46
@Jejatb: ...polo market
Odpisz
8 czerwca 2018, 03:23
@Kangurur28: *w tle przygrywa muzyczka*
Odpisz
4 czerwca 2018, 20:49
Moje ulubione chipsy. Szkoda że nie ma ich w Niemczech.
Odpisz
4 czerwca 2018, 22:02
@xmrocznax: Kiedy nawet jak wypowiadasz się o chipsach to musisz się pochwalić, że mieszkasz w Niemczech
Odpisz
4 czerwca 2018, 22:23
@Malpkakaka: Ja się nie chwalę, ja się żalę. Nienawidzę tu być.
Odpisz
7 czerwca 2018, 20:31
@xmrocznax: Co ci się w Niemczech nie podoba ?
Odpisz
Edytowano - 7 czerwca 2018, 20:33
@slayer_curva3211: A ty byś chciał w Niemczech żyć?
I słuchać tego skrzeku dzień cały?
By ci jeszcze żart mówili:
"Jedźmy na robóty rolne do Niemiec!
Zgłoś się natychmiast u swojego wójta!".
Odpisz
7 czerwca 2018, 20:58
@NVTKHusar: Bardzo lubię ten kraj i naprawdę chcę kiedyś tam pojechać
Odpisz
7 czerwca 2018, 21:23
@slayer_curva3211: Czemu tak jest?
Bród, smród, a jedyne, co tam znajdziesz, to kilka złociszy.
Odpisz
7 czerwca 2018, 21:38
@xmrocznax: są. W lidlu, a czasem w Aldi
Odpisz
7 czerwca 2018, 20:11
haha xd h3h3 bdsm wiecie segz xd
Odpisz
4 czerwca 2018, 22:30
Największe gówno jakie jadłem
Odpisz
4 czerwca 2018, 21:33
to jest to co lubie se zjesc a nie jakies inne rzeczy co nie lubie
Odpisz
4 czerwca 2018, 21:54
Nie da się ukryć.
Odpisz
4 czerwca 2018, 22:02
Tylko jest 1 minus, są w uj drogie
Odpisz
4 czerwca 2018, 20:40
Bądź życzliwym pasażerem zamiast być MONSTERKIEM KU*WA
Odpisz