Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Tymi się chodzi
Szybki jak błyskawica
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 września 2018, 09:47
@Konto usunięte: odpowiedź b.
Odpisz
8 czerwca 2018, 14:30
Żurkowski już teraz jest lepszy od niego a i tak go nie powołał
Odpisz
Edytowano - 7 czerwca 2018, 19:50
Pan trener Nawałka widzi tych piłkarzy na obecnych zgrupowaniach codziennie i chyba wie dużo lepiej kogo brać, a kogo nie, niż jakiś mądrala sprzed monitora, który możliwe że nawet nigdy Peszki na żywo na oczy nie widział.
Odpisz
7 czerwca 2018, 19:52
@Holandia: chyba pePeszki
Fajna broń polecam
Odpisz
8 czerwca 2018, 14:28
@Holandia: Co zrobi Peszko?
a) Nie trafi w światło bramki
b) Trafi w bramkarza
c) Nie trafi w piłke
Odpisz
8 czerwca 2018, 08:21
mógł wziąć Mierzejewskiego i Sobotę
Odpisz
8 czerwca 2018, 07:47
Ale peszek...
Odpisz
8 czerwca 2018, 00:44
Lew Andoski to je**ny komunistyczny szpieg.
Odpisz
7 czerwca 2018, 23:11
je**na piłka nożna
Odpisz
7 czerwca 2018, 22:41
ja na przykład mieszkam w wiosce w której 3/4 populacji mężczyzn to menele. Więc można się domyślić jak wygląda drużyna naszej wioski, poza jedną rzeczą jest zajebisty młody bramkarz i widać że się rozwija... ale ma squad jaki ma.
Odpisz
6 czerwca 2018, 15:25
Jak to mówią: zwycięskiego składu się nie zmienia. Jeżeli selekcjoner zdaje sobie z tego sprawę, a pomimo tego powołuje byłego gracza Köln i przy tym bronią go wyniki to nie mam powodu, by to potępiać
Odpisz
7 czerwca 2018, 21:50
@SongMan: powód by go potępiać bedzie wtedy kiedy reprezentacja da dupy na mundialu
Odpisz
7 czerwca 2018, 21:51
Tak
Odpisz
6 czerwca 2018, 16:39
Trzeba było oglądać wywiad ze Sławkiem, bo ten obrazek powiela jakiś stereotyp, śmieszący tylko tych którzy nie znają szczegółów jego życia.
Odpisz
6 czerwca 2018, 16:35
Peszko nie jest w kadrze po to żeby grać tylko po to żeby rozluźniać atmosfere
Odpisz
7 czerwca 2018, 19:42
@Adamix04: Kurczę muszę zacząć grać w jakimś zespole :v W piłkę nogą nie trafiam, ale świetnie rozluzniam atmosferę
Odpisz
7 czerwca 2018, 19:43
Atmosfera w kadrze również jest bardzo ważna
Odpisz
7 czerwca 2018, 19:53
O morale trzeba przecież dbać~
Odpisz
7 czerwca 2018, 20:01
@Adamix04: Ale ja nie mówię w żaden sposób tego złośliwie :v
Odpisz
7 czerwca 2018, 20:11
Spoko ja też nie
Odpisz
6 czerwca 2018, 15:24
Tu chodzi o Peszka?
Odpisz
6 czerwca 2018, 15:25
@zdupydomordyzaur: Nie, o Pawła Brożka. Oczywiście, że o Peszko
Odpisz
6 czerwca 2018, 15:18
ehh
Odpisz