Wiesz co, muszę spadać...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ikony
Przerwa na herbatkę
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jakby trochę nie fair
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 czerwca 2018, 08:08
srajfon? xperie są lepsze w wykonaniu i technologicznie. Ale ludzie wolą płacić więcej za logo.....
Odpisz
Edytowano - 7 czerwca 2018, 09:12
@ruzwelt1: mam Xperie i wiem ze nie musze się martwić że zamarzne w zimie naprawdę tak mocno się grzeje
Odpisz
7 czerwca 2018, 09:36
@erykos123: Są różne Xperie.
Odpisz
7 czerwca 2018, 09:55
@erykos123: xperie mają taki plus, że widzisz obraz w 4k i są naprawdę solidnie wykonane, mam znajomych co mają nowsze modele i nic nie mówili, że im się grzeje,
Odpisz
7 czerwca 2018, 10:01
@ruzwelt1: Może nowsze modele ja mam Z3 i grzeje się solidnie nawet mam plamę u góry ekranu bo zbyt mocno się nagrzał
Odpisz
7 czerwca 2018, 10:11
@ruzwelt1: A mi się miło korzysta z iPhona. Brakuje niektórych funkcji z androida, ale lepiej czuję się na IOSie.
Odpisz
7 czerwca 2018, 11:31
@ruzwelt1: Osobiście mam Samsunga, i jeśli miałbym go wymieniać, to na Xiamoi. iOS jest dla mnie zbyt ograniczony, a lubie pogrzebać w systemie (root, custom rom, Xposed itd.). iPhony są dla ludzi, którzy wolą mieć wszystko na tacy, tracąc przy tym możliwość głębokiej modyfikacji pod własne preferencje.
Odpisz
7 czerwca 2018, 14:04
@ruzwelt1: No nie wszystkie mają 4K :/ z tego co wiem, to tylko XZ premium i XZ2.
Odpisz
5 czerwca 2018, 17:47
obie to dziewczyny czy mi się wydaje?
Odpisz
5 czerwca 2018, 18:15
@MarssPL: tak to są dwoe laski, jednej nie stać na ajfona
Odpisz