Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ruzwelt1

7 czerwca 2018, 08:08

srajfon? xperie są lepsze w wykonaniu i technologicznie. Ale ludzie wolą płacić więcej za logo.....

Avatar erykos123

Edytowano - 7 czerwca 2018, 09:12

@ruzwelt1: mam Xperie i wiem ze nie musze się martwić że zamarzne w zimie naprawdę tak mocno się grzeje

Avatar BOSS111

7 czerwca 2018, 09:36

@erykos123: Są różne Xperie.

Avatar ruzwelt1

7 czerwca 2018, 09:55

@erykos123: xperie mają taki plus, że widzisz obraz w 4k i są naprawdę solidnie wykonane, mam znajomych co mają nowsze modele i nic nie mówili, że im się grzeje,

Avatar erykos123

7 czerwca 2018, 10:01

@ruzwelt1: Może nowsze modele ja mam Z3 i grzeje się solidnie nawet mam plamę u góry ekranu bo zbyt mocno się nagrzał

Avatar drollercastergirl

7 czerwca 2018, 10:11

@ruzwelt1: A mi się miło korzysta z iPhona. Brakuje niektórych funkcji z androida, ale lepiej czuję się na IOSie.

Avatar avalon3440

7 czerwca 2018, 11:31

@ruzwelt1: Osobiście mam Samsunga, i jeśli miałbym go wymieniać, to na Xiamoi. iOS jest dla mnie zbyt ograniczony, a lubie pogrzebać w systemie (root, custom rom, Xposed itd.). iPhony są dla ludzi, którzy wolą mieć wszystko na tacy, tracąc przy tym możliwość głębokiej modyfikacji pod własne preferencje.

Avatar psingwin

7 czerwca 2018, 14:04

@ruzwelt1: No nie wszystkie mają 4K :/ z tego co wiem, to tylko XZ premium i XZ2.

Avatar MarssPL

5 czerwca 2018, 17:47

obie to dziewczyny czy mi się wydaje?

Avatar Ayumu

5 czerwca 2018, 18:15

@MarssPL: tak to są dwoe laski, jednej nie stać na ajfona

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ikony

Przerwa na herbatkę

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Jakby trochę nie fair

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka