Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jadczukov

30 grudnia 2019, 16:24

90 stopni to odpowiednia temperatura

Avatar
Konto usunięte

7 czerwca 2018, 11:26

Wszystko się zgadza oprócz sałatki a i tak nie jest mi zimno xd

Avatar Miguelp

7 czerwca 2018, 12:36

jakbys jadla to bys marzla

Avatar
Konto usunięte

13 czerwca 2018, 16:56

@Miguelp: Jestem kluchą tłuszczu dlatego nie jest mi zimno xd

Avatar Miguelp

Edytowano - 13 czerwca 2018, 22:03

no widzisz
mam racje
jak zawsze
to ja
czlowiek skur... racja
hmm
czlowiek skurracja
czlowiek s kuracja
czlowiek z kuracją
wtf
czemu mam kuracje?

Avatar
Konto usunięte

14 czerwca 2018, 12:07

@Miguelp: Żebyś się pytał

Avatar Miguelp

14 czerwca 2018, 14:40

ooooooh

Avatar Karoxxx

7 czerwca 2018, 13:53

chyba nie jestem typowa, jestem dziewczyną i mam nadciśnienie ;d

Avatar dryndol

7 czerwca 2018, 15:20

@Karoxxx: Nadciśnienie nie jest typowe również wśród mężczyzn

Avatar Karoxxx

7 czerwca 2018, 17:29

@dryndol: tak ale chodzi mi o to że z nadciśnieniem jest mi wiecznie gorąco i duszno, a innym dziewczynom jest zimno.

Avatar Memiera

7 czerwca 2018, 14:02

Jest o wiele za gorąco.

Avatar Nanook

7 czerwca 2018, 09:41

Dają ci tyle znaków, żebyś je objął i ogrzał, a ty zamiast tego narzekasz na to w necie xd

Avatar Andrzej_Duda

7 czerwca 2018, 11:44

@Nanook: To samo miałem właśnie napisać.

Avatar ruzwelt1

7 czerwca 2018, 08:11

one o wszystko się trzepiają

Avatar NixxoN

7 czerwca 2018, 08:38

@ruzwelt1: trzepiają

Avatar RpLay

7 czerwca 2018, 08:02

Wy ludzie z południa jecie za mało mięsa

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Phi!

Trzykrotny T

Przerwa na herbatkę

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka