memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
7 maja 2013, 22:26
A ja jestem zepsuty i fajnie by było w takim biurze pracować(nie ja lecz poglądy dokładne)
Odpisz
7 maja 2013, 20:31
Żal mi takich Nazistów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! xD
7 maja 2013, 20:30
***na komuna i*** wi co jeszcze
7 maja 2013, 19:57
gdzie nie spojżeć to albo naziści lub komuniści
7 maja 2013, 19:35
,,Pszypadeg"? nie sądzę.
7 maja 2013, 18:44
Ale ładne swastyki im wyszły. Jakby się tak zastanowić to całkiem funkcjonalny jest ten układ ławek.
7 maja 2013, 18:02
Nazizm :D
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież7 maja 2013, 22:26
A ja jestem zepsuty i fajnie by było w takim biurze pracować(nie ja lecz poglądy dokładne)
Odpisz
7 maja 2013, 20:31
Żal mi takich Nazistów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! xD
Odpisz
7 maja 2013, 20:30
***na komuna i*** wi co jeszcze
Odpisz
7 maja 2013, 19:57
gdzie nie spojżeć to albo naziści lub komuniści
Odpisz
7 maja 2013, 19:35
,,Pszypadeg"? nie sądzę.
Odpisz
7 maja 2013, 18:44
Ale ładne swastyki im wyszły.
Jakby się tak zastanowić to całkiem funkcjonalny jest ten układ ławek.
Odpisz
7 maja 2013, 18:02
Nazizm :D
Odpisz