Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Młodzi gniewni
Fergus
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 maja 2013, 12:57
Według mnie to jest obrzydliwe. Zero smaku, sam tłuszcz. Już wole swoją własnej roboty kanapke z serem i sałatą ._.
Odpisz
8 marca 2014, 20:16
@chihuahua111: a gdzie mięso ? nie tam ZartowaLem niektórzy nie lubią mięsa a lubią pomidorki
Odpisz
9 marca 2014, 08:35
@wiktor34: Do kanapki ewentualnie szynka, ale ogólnie to wole mięso w rosole, pieczone albo przerobione na kiełbase. I prawdziwe, wiejskie mięso, a nie jakieś podróbki z McDonaldsa. Pomidorki też lubie, ale malinowe, nie koktajlowe.
Odpisz
15 października 2014, 16:25
@chihuahua111: też tego nie nawidze. Obrzydiwe.
Odpisz
3 lipca 2016, 16:19
@melanie_musiq: Nienawidzę* musiałem. Tak, czuję się spełniony. [______] Pudło na hejty.
Odpisz
3 lipca 2016, 21:03
@chihuahua111: OK PO 2 LATACH MUSZE NAPISAĆ ŻE TO JEDZENIE JEST ZA**BISTE ;_; SORKA ZA ZDRADZENIE NORMALNEGO JEDZENIA
Odpisz
3 maja 2019, 20:39
@wiktor34: ok
Odpisz
3 kwietnia 2015, 16:48
KFC lepsze!!!
Odpisz
3 lipca 2016, 17:58
@KotPrezesa112: o ty ku*wa
Odpisz
10 lutego 2015, 14:20
porsty sposób jak wywołać wojnę .
,,KFC lepsze"
Odpisz
8 maja 2013, 14:09
Bo to fast food
Odpisz
7 maja 2013, 23:26
trzy bigmacki, potrójne frytki, snackwrap i... dietetyczna cola bo jestem na diecie ;)
Odpisz
7 maja 2013, 22:28
ja jem tylko knysze u jeża
Odpisz
7 maja 2013, 20:31
BABCIU TO JEST ZAJE***TE!!!
Odpisz
7 maja 2013, 20:18
Podobno w zagranicznym KFC był kurczak z mózgiem ._. (mięso z kurczaka xDD) ._.
Odpisz
Edytowano - 7 maja 2013, 18:54
Ja tam wolę frytki .
Odpisz
7 maja 2013, 17:53
Burger King i Pizza Hut też ma dobre żarcie
Odpisz
7 maja 2013, 17:54
@jordan431: nie jadłem w burger kingu ale w pizza hut jest pyszna pizza i reszta też jest dobra.
Odpisz
7 maja 2013, 17:54
ten obrazek smaku mi narobił
Odpisz
7 maja 2013, 17:54
w magdonaldzie nie smakuje mi i tyle.
Odpisz
7 maja 2013, 17:51
McDonalds i KFC to porządne bary i nie ma tam nic nieświeżego wszystko jest pod kontrolą a pozatym mają sieć barów w całej polsce inne budki z kebabami lub jakieś różne bary tam jest nie świeże mięso i w ogóle głupi obrazek 1/5
Odpisz
7 maja 2013, 17:41
i wiesz z czego jest zrobione :D
Odpisz
7 maja 2013, 17:13
Kocham to!
Odpisz