Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar chihuahua111

31 maja 2013, 12:57

Według mnie to jest obrzydliwe. Zero smaku, sam tłuszcz. Już wole swoją własnej roboty kanapke z serem i sałatą ._.

Avatar wiktor34

8 marca 2014, 20:16

@chihuahua111: a gdzie mięso ? nie tam ZartowaLem niektórzy nie lubią mięsa a lubią pomidorki

Avatar chihuahua111

9 marca 2014, 08:35

@wiktor34: Do kanapki ewentualnie szynka, ale ogólnie to wole mięso w rosole, pieczone albo przerobione na kiełbase. I prawdziwe, wiejskie mięso, a nie jakieś podróbki z McDonaldsa. Pomidorki też lubie, ale malinowe, nie koktajlowe.

Avatar melanie_musiq

15 października 2014, 16:25

@chihuahua111: też tego nie nawidze. Obrzydiwe.

Avatar GmilmiQ

3 lipca 2016, 16:19

@melanie_musiq: Nienawidzę* musiałem. Tak, czuję się spełniony. [______] Pudło na hejty.

Avatar wiktor34

3 lipca 2016, 21:03

@chihuahua111: OK PO 2 LATACH MUSZE NAPISAĆ ŻE TO JEDZENIE JEST ZA**BISTE ;_; SORKA ZA ZDRADZENIE NORMALNEGO JEDZENIA

Avatar mozozaur

3 maja 2019, 20:39

@wiktor34: ok

Avatar KotPrezesa112

3 kwietnia 2015, 16:48

KFC lepsze!!!

Avatar wredniak

3 lipca 2016, 17:58

@KotPrezesa112: o ty ku*wa

Avatar chaboyy_HD

10 lutego 2015, 14:20

porsty sposób jak wywołać wojnę .

,,KFC lepsze"

Avatar marcin12321

8 maja 2013, 14:09

Bo to fast food

Avatar wilku00034

7 maja 2013, 23:26

trzy bigmacki, potrójne frytki, snackwrap i... dietetyczna cola bo jestem na diecie ;)

Avatar bylejakbylegdzie

7 maja 2013, 22:28

ja jem tylko knysze u jeża

Avatar HejtAll

7 maja 2013, 20:31

BABCIU TO JEST ZAJE***TE!!!

Avatar Gabisianr1

7 maja 2013, 20:18

Podobno w zagranicznym KFC był kurczak z mózgiem ._. (mięso z kurczaka xDD) ._.

Avatar Flyingseeker

Edytowano - 7 maja 2013, 18:54

Ja tam wolę frytki .

Avatar jordan431

7 maja 2013, 17:53

Burger King i Pizza Hut też ma dobre żarcie

Avatar
Konto usunięte

7 maja 2013, 17:54

@jordan431: nie jadłem w burger kingu ale w pizza hut jest pyszna pizza i reszta też jest dobra.

Avatar jordan431

7 maja 2013, 17:54

ten obrazek smaku mi narobił

Avatar
Konto usunięte

7 maja 2013, 17:54

w magdonaldzie nie smakuje mi i tyle.

Avatar jordan431

7 maja 2013, 17:51

McDonalds i KFC to porządne bary i nie ma tam nic nieświeżego wszystko jest pod kontrolą a pozatym mają sieć barów w całej polsce inne budki z kebabami lub jakieś różne bary tam jest nie świeże mięso i w ogóle głupi obrazek 1/5

Avatar
Konto usunięte

7 maja 2013, 17:41

i wiesz z czego jest zrobione :D

Avatar PROpolaczekXD

7 maja 2013, 17:13

Kocham to!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Angielskie śmieszki

Młodzi gniewni

Fergus

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka