Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Mało znany szczegół
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Lekko nie będzie
Północne Węgry
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 czerwca 2018, 20:11
,,Ciesz się małymi rzeczami'' jak to mówią.
Odpisz
8 czerwca 2018, 16:58
nie polecam biegać podczas deszczu bo bardziej się można zmoczyć
Odpisz
8 czerwca 2018, 17:03
@LubieTostyPL: Nieprawda.
Odpisz
8 czerwca 2018, 17:07
@TheHunterMikiPL: kiedy biegnę wracam bardziej mokry więc nie wiem
Odpisz
8 czerwca 2018, 17:15
@LubieTostyPL: Bo bardziej pada XD
Odpisz
8 czerwca 2018, 17:21
@TheHunterMikiPL: no ale kiedy biegniesz więcej kropli leci ci na brzuch i no
Odpisz
8 czerwca 2018, 17:24
@LubieTostyPL: no i ch*j
Odpisz
10 czerwca 2018, 19:33
@TheHunterMikiPL: raczej nie twój~
Odpisz
10 czerwca 2018, 19:36
@lorax12: Jesteś niemiły.
Odpisz
10 czerwca 2018, 19:43
@TheHunterMikiPL: ja tu tylko rymuję
Odpisz
11 czerwca 2018, 01:09
@LubieTostyPL: Mówisz nieprawdę, z naukowych wyliczeń ostatecznie wynika, że mniej się moknie podczas biegu
Odpisz
11 czerwca 2018, 14:33
@LubieTostyPL: Więcej łapiesz kropel podczas biegu, ale też znacznie skracasz czas przebywania na deszczu
Odpisz
11 czerwca 2018, 10:36
Z serii "Problemy pierwszego świata":
Odpisz
8 czerwca 2018, 16:29
Nigdy nie byłem w takim "otwartym" deszczy. Dużo straciłem?
Odpisz
8 czerwca 2018, 16:35
@qaz123: Bardzo dużo.
Odpisz
8 czerwca 2018, 17:29
@qaz123: nic, okropne gówno
Odpisz
11 czerwca 2018, 06:26
@qaz123: Na początku jest spoko, fajnie.
Po 30-40 minutach łażenia po mieście się odechciewa, jeszcze kiedy się okazuje, że kmajpa z zajebistym, polecanym kebabem, do której szedłeś jest otwarta od 13, nikt Ci nie powiedział, a jest 12 i czeka Cię kolejne 30-40 minut drogi na piechotę w grubym deszczu, bo kolega się boi MPK jeździć, bo nigdy tego nie robił.
Odpisz
10 czerwca 2018, 20:22
Ja tak zawsze robię tylko bez ostatniego punktu bo mam wyku*wistą odporność
Odpisz
Edytowano - 10 czerwca 2018, 21:08
Ja w zimie biegalem, jak mi było gorąco to ściągalem kurtke xd
Odpisz
10 czerwca 2018, 23:49
@BetonowyMur: Ja po ospie w styczniu ćwiczyłem na WF-ie na dworzu z krótkimi spodniami, a potem byłem zdrowy jak ryba.
Odpisz
10 czerwca 2018, 19:49
Tak właściwie to przez wirusy człowiek się przeziębia, nie przez spadek temperatury.
Odpisz
10 czerwca 2018, 19:50
Hipotermia
Odpisz
10 czerwca 2018, 19:52
Tylko że Hipotermia to zupełnie coś innego niż przeziębienie.
Odpisz
8 czerwca 2018, 16:39
i tak bym to zrobił
Odpisz
8 czerwca 2018, 16:24
Warto.
Odpisz
8 czerwca 2018, 16:22
Nie wiem jak się można od deszczu przeziębić.
Odpisz
8 czerwca 2018, 16:40
@TheHunterMikiPL: no logiczne jak ku*wa leje w pi**u zimnym deszczem.
Odpisz
8 czerwca 2018, 16:46
@FanNinjaKiwi222: Lol.
Ja tam nie wiem gdzie są wasze granice bo ja zimą pływam w rzece i popi***alam na krótki rękaw xd
Odpisz
8 czerwca 2018, 17:00
@FanNinjaKiwi222: ja też tak nie raz robiłem i mimo to dalej nie zachorowałem
Odpisz
10 czerwca 2018, 21:18
@TheHunterMikiPL: wiesz, w Afryce czy innym Wypi**owie Mniejszym zimy są dość ciepłe
Odpisz
10 czerwca 2018, 21:33
Ja mieszkam w Polsce.
I mówiąc zima miałem na myśli temperatury ujemne lub bliskie zera.
Odpisz
10 czerwca 2018, 21:57
@TheHunterMikiPL: czyli zwyczajnie niskie temperatury są ci obojętne
Odpisz
11 czerwca 2018, 01:10
Tak to jest, jak się nie zakisza w gorących pomieszczeniach, tylko wystawia organizm na chłody dla odmiany
Odpisz
11 czerwca 2018, 01:33
@Abishai: ja tam wolę ciepło
Odpisz