Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Pozdrawiam świetliki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
A, okej
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 czerwca 2018, 15:44
Pierwszy raz się śmieje z mema o konstytucji
Odpisz
9 czerwca 2018, 15:46
@MarssPL: *LEVEL UP!* (dla mnie)
Odpisz
9 czerwca 2018, 15:52
@HusariaTV: masz za to +500 exp
ciężko mnie rozśmieszyć
Odpisz
10 czerwca 2018, 09:40
@MarssPL: Potwierdzam jedyy smieszny mem o konstytucji
Odpisz
10 czerwca 2018, 10:29
@Lekki69: Jeszcze mi die podobało:
"jak mam być konstytucją, skoro w polsce jest łamana konstytucja"
Odpisz
10 czerwca 2018, 12:14
@MarssPL: Gdyby nie było tak zaspamowane to jeszcze ok byłoby "jak mam łamać konstytucję skoro w Polsce łamana jest konstytucja"
Odpisz
9 czerwca 2018, 19:02
z kim grali?
Odpisz
9 czerwca 2018, 19:19
@Misieeek04: Chile
Odpisz
10 czerwca 2018, 10:26
@HusariaTV: ok
Odpisz
10 czerwca 2018, 09:41
jakiś mecz był?
Odpisz
9 czerwca 2018, 16:32
już przegrali?
Odpisz
9 czerwca 2018, 16:54
@Windows_10: To był mecz towarzyski 2-2
Odpisz
9 czerwca 2018, 17:33
@HusariaTV: i tak przegrają
Odpisz
9 czerwca 2018, 18:39
@Windows_10: ?
Odpisz