Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Najbardziej realistyczny spośród modów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Chciał tylko pomóc
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 czerwca 2018, 21:00
Czy ona ma wklęsły nos?
Odpisz
11 czerwca 2018, 21:08
@ewelkapl: Czy ty ją dyskryminujesz?
Odpisz
11 czerwca 2018, 21:10
@ewelkapl: Przynajmniej ma nos, w porównaniu do koleżanki.
Odpisz
11 czerwca 2018, 21:10
@Wielki_Cezarz_Kapust: tak
Odpisz
11 czerwca 2018, 21:11
@ewelkapl: Uuu
Odpisz
11 czerwca 2018, 21:37
@ewelkapl: teraz nie mogę tego odzobaczyć
Odpisz
17 czerwca 2018, 14:04
@ewelkapl: Obraziła sie i na ostatnim obrazku schowała nos.
Odpisz
10 stycznia 2019, 17:46
@ewelkapl: heja
Odpisz
17 czerwca 2018, 22:57
Przecież nauczyciel dobrze tłumaczy. Jeśli ktoś jest opóźniony w nauce, to niech skupi się bardziej albo weźmie korepetycje. Najgorzej, że niektórzy w takiej sytuacji mówią, że to wina nauczyciela, bo źle tłumaczy. A w większości przypadków jest odwrotnie, ale przyznaję, że czasem nauczyciel jest winny, a tego nie widzi i nie chce widzieć.
Odpisz
17 czerwca 2018, 16:13
W: Ja wszystko rozumiem, ale dlaczego dawać ciągi, kiedy to jest jeden z najprostszych działów z matmy?
Odpisz
17 czerwca 2018, 15:51
Ciągi arytmetyczne są łatwe, i mówi to osoba bardzo słaba z matmy.
Odpisz
11 czerwca 2018, 21:10
Kiedy nauczycielka szuka ochotnika do tablicy pochyl się nad zeszytem i zacznij udawać że coś piszesz albo przepisujesz z tablicy. Zawsze działa
Odpisz
11 czerwca 2018, 21:11
No niestety nie zawsze.
Odpisz
11 czerwca 2018, 21:19
@ewelkapl: to trzeba opanować do perfekcji, nauczycielka matmy kilkukrotnie groziła że wszyscy w mojej klasie będą chodzili do tablicy, jestem jedynym który jeszcze nie był. Od dwóch miesięcy.
Odpisz
12 czerwca 2018, 00:03
A taki Demian na przykład z książki Hermana Hesse "Demian" twierdzi, iż najlepszym sposobem jest usilne wpatrywanie się komuś w oczy oraz silna wola. Ciekawe, na ile jest to prawdą. Sprawdziłbym, ale nie umiem patrzeć ludziom w oczy :c
Odpisz
12 czerwca 2018, 05:58
Bycie tak dobrym z Matmy, że nie ma potrzeby brania cię do tablicy, a nawet jeśli to jest to dla ciebie banalne.
Odpisz
12 czerwca 2018, 07:00
@zjaracz_loduw: jeśli ten kontakt wzrokowy złapiesz akurat z nauczycielem, jesteś odrazu spalony. Nauczyciel zrozumie że się boisz, że nie umiesz więc celowo cię weźmie do tablicy, niekoniecznie dlatego że chce cię ud*****. Również dlatego że chce ci wytłumaczyć przy tablicy na przykładzie o co chodzi
Odpisz
11 czerwca 2018, 21:13
Da ktoś ten wzór na n-tą sumę częściową?
Odpisz
11 czerwca 2018, 21:17
@Wielki_Cezarz_Kapust: Albo sam znajdę
Odpisz