Ktoś tu miał leniwych programistów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Mało znany szczegół
Nieuczciwa ocena
Przerwa na herbatkę
Najbardziej realistyczny spośród modów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 marca 2023, 17:15
A super Mario world?
Odpisz
18 czerwca 2018, 14:31
Właściwie, to Mario z oryginalnego, japońskiego Super Mario Bros. 2, wyglądał tak jak ten z pierwszej części.
Odpisz
18 czerwca 2018, 14:33
@sans_skeleton: I jeszcze ktoś zapomniał wspomnieć o Megamanie z Megamana X, który różnił się wyglądem od tego z tych części.
Odpisz
23 czerwca 2018, 11:25
@sans_skeleton: Tu chodzi o gry NES'owe a nie Super Nintendo czy Famicom.
Odpisz
8 maja 2019, 11:45
@Osemka: Czy famicom to nie jest taki nes? Ale z Super Nintendo się zgadzam
Odpisz
8 maja 2019, 14:11
@VECTORKNICKERS: NES to poprostu europejsko/amerykańska wersja Famicoma.
Odpisz
10 kwietnia 2020, 15:30
@Osemka: megaman 7
jeszcze megaman 8 był na PSP albo PS vita
megaman 9 i 10 na Wii oraz Xbox 360
a megaman 11 na switchu
Odpisz
26 stycznia 2019, 00:34
I tak wygląda dobrze, nawet fajnie pokazuje jak się powinno robić postać.
Odpisz
19 sierpnia 2018, 16:15
Po co zmieniać coś perfekcyjnego?
Odpisz
17 czerwca 2018, 23:10
Chyba grafików bo programista jest od pisania programów
Odpisz
17 czerwca 2018, 19:28
Rzekomo mają teraz stworzyć 11 część Mega Mana
Odpisz
Edytowano - 17 czerwca 2018, 18:44
Ekhem czasem nowe kolorki ekhem.
Odpisz
15 czerwca 2018, 13:56
Raczej artystów.
To nie programiści tworzą wygląd postaci...
Odpisz
15 czerwca 2018, 23:36
@opliko95: masz rację, mój błąd
Odpisz
15 czerwca 2018, 14:18
tylko że megaman miał ładną grafikę i nie potrzebował zmiany
Odpisz
15 czerwca 2018, 12:39
A jeja od 2004 miało 3 loga.
Odpisz