Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To musiało być męczące
Powodzenia
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Co to takiego?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 czerwca 2018, 10:41
Dosyć niedawno moja koleżanka ze szpitala próbowała popełnić samobójstwo, pożegnała się ze wszystkimi z grupki szpitalnej (głównie z tymi co byli z nią w pokoju) i było wiadome co kombinuje, więc ktoś zadzwonił na 112 a operator na to by nie żartował i się rozlaczył
na szczęście jeszcze jedna osoba zadzwoniła chwile wczesniej i udało się uratować ją w ostatniej chwili
Odpisz
18 czerwca 2018, 20:03
@DomiKicia: psychiatryk?
Odpisz
18 czerwca 2018, 20:06
@DomiKicia: Nawet nie można spokojnie odrzucić prezentu od Boga.
Co ma zrobić?
Odpisz
18 czerwca 2018, 20:09
@NVTKHusar: Pójść pobiegać
Odpisz
18 czerwca 2018, 20:33
@DomiKicia: jak chciała się zabić?
Odpisz
19 czerwca 2018, 07:51
@BetonowyMur: zjadła burrito i chciała odlecieć. Podobno już była na kiblu
Odpisz
19 czerwca 2018, 09:22
@DomiKicia:
> Sugerowanie, że w Polsce pomoc ludziom o myślach samobójczych jest dobra
> Sugerowanie, że gdziekolwiek jest
Odpisz
Edytowano - 19 czerwca 2018, 14:03
Tak, psychiatryk
a zabić chciała się podcinając tętnice rozwalona zyletka
Ogólnie ona mieszka w domu dziecka i nikt jej nie pilnował bo to była jej pora kąpieli, a jak do tego domu dziecka dzwonili z grupki by powiedziec co się dzieje to się rozlaczali
Odpisz
19 czerwca 2018, 15:33
@DomiKicia: Gralas może w tfm?
Odpisz
Edytowano - 19 czerwca 2018, 15:50
@BetonowyMur: Tyak, twoj av miał tam Graczg jak dobrze pamiętam
Odpisz
19 czerwca 2018, 16:06
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: emmm wtf? dlaczego uwarzasz że samobojcom nie powinno sie pomagać? Może od razu powinno sie ich chować poza miastem w niepoświęconej ziemi bez ręki?
Odpisz
19 czerwca 2018, 16:20
@kokosek112: Hmm. Nie pomyślałem, że to zdanie da się zrozumieć dokładnie odwrotnie niż zamierzałem
W sensie, że w Polsce i ogólnie na świecie mało ludzi jest świadomych ja poważny jest to problem i pomoc jest znikoma. Krytykuje właśnie brak pomocy
Odpisz
19 czerwca 2018, 16:56
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: no spoko. Nieporozumienia są straszne, ostatnio chciałem powiedzieć do swojej żony "kochanie, prosze, podaj mi sól" ale przez przypadek powiedziałem" ty je**na ku*wo, zmarnowalaś mi 20 lat życia.
Odpisz
19 czerwca 2018, 22:13
@kokosek112: Japie**ole. Wypi***alam.
Odpisz
20 czerwca 2018, 01:00
@Qgamer: no elo
Odpisz
18 czerwca 2018, 22:29
Właśnie dlaczego w Polsce nie ma strzelanin w szkołach, zero zabawy i rozrywki. Ktoś chętny,mogę się przyłączyć jak coś.
Odpisz
19 czerwca 2018, 07:55
@reggeri: Mam wiatrówkę jak chcesz
Odpisz
19 czerwca 2018, 11:33
@jacek1s: Tez mam
Odpisz
19 czerwca 2018, 11:37
@BetonowyMur: Ile ma?
Odpisz
19 czerwca 2018, 15:33
@jacek1s: nie mam pojęcia o co pytasz
Odpisz
19 czerwca 2018, 18:58
@BetonowyMur: O ilość dżuli, moja ma 17j
Odpisz
Edytowano - 19 czerwca 2018, 21:19
@jacek1s: nie wiem tego, ja po prostu strzelam, nawet nie wiem jak to sprawdzić
Odpisz
15 czerwca 2018, 23:02
W Polsce wiele osób dzwoni jednak rzeczywiście niepotrzebnie. Czasem dzwonią z pytaniami typu mój mąż ma katar co robić, albo policji pytają o kwestie prawne. 80% przypadków podobno jest takich że nie trzeba wzywać 112.
Odpisz
18 czerwca 2018, 20:34
@liconek02: wtedy by ich grzywny uspokoiły, za każdym razem dla tej osoby większa
Odpisz
19 czerwca 2018, 13:06
@BetonowyMur: albo nieumyślne spowodowanie śmierci bądź uszczerbku na zdrowiu.
Odpisz
19 czerwca 2018, 14:20
@BetonowyMur: Właśnie tu pojawia się błędne koło. Dajesz kary -> ludzie boją się dzwonić
Nie dajesz kar -> 112 to centrum kabaretu. Złoty środek nigdy nie zaistnieje
Odpisz
19 czerwca 2018, 15:32
@liconek02: w ustawie byłyby uzasadnione przypadki kiedy dzwonić
Odpisz
19 czerwca 2018, 15:59
@BetonowyMur: jest jeszcze kwestia rozpoznawania
Odpisz
19 czerwca 2018, 16:01
@liconek02: ?
Odpisz
19 czerwca 2018, 16:10
@BetonowyMur: rozpoznawania tych realnych powodów i odróżniania ich od błahostek
Odpisz