Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Angielskie śmieszki
To musiało być męczące
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Były nóżki, nie ma nóżek
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 listopada 2018, 21:10
Sherlock Holmes..
Odpisz
22 czerwca 2018, 18:12
tak samo książka metro. część 2033 jest zajebista a 2034 już nie
Odpisz
18 czerwca 2018, 18:55
Więzień labiryntu
Odpisz
22 czerwca 2018, 10:25
@mikoxin: mam nadzieję, że chodzi ci tylko o film *podnosi pięść*
Odpisz
22 czerwca 2018, 11:29
@kokosek112: Cała trylogia była zajebista, ale zakończenie trochę mdłe.
Odpisz
22 czerwca 2018, 12:28
@kokosek112: Oczywiście, że o film. Książki jeszcze nie przeczytałem . Pierwsza część była fajna a z drugiej zrobili postapokaliptyczny film o zombie.
Odpisz
22 czerwca 2018, 13:57
@sliwak2001: mdłe wtf? ja przy zakończeniu płakałem
*spoiler alert*
do końca mialem nadzieje, że jakoś im się uda wskrzesić Terese albo coś.
Odpisz
22 czerwca 2018, 12:06
Kiedy druga część filmu przebija pierwszą
Odpisz
22 czerwca 2018, 11:47
Pacific rim
Odpisz
22 czerwca 2018, 11:06
Jurassic World, ku*wa jakie to było ch*jowe.
Odpisz
22 czerwca 2018, 10:58
Ciche miejsce
Odpisz
18 czerwca 2018, 18:46
Więzień labiryntu
Odpisz
22 czerwca 2018, 08:02
Aczkolwiek końcówka robi myśleć.
Odpisz
Edytowano - 22 czerwca 2018, 10:22
sram na film, jako fan książki byłem nim zawiedziony. Książka jest dużo lepsza, a jeszcze po tym jak cie emocjonalnie zdeptała trylogia to prequele cie doprasowywują do ziemi.
Odpisz
22 czerwca 2018, 09:19
jurassic world?
Odpisz
18 czerwca 2018, 19:12
Deadpool nie zna tego problemu, druga część jest lepsza od pierwszej imo.
Odpisz
22 czerwca 2018, 09:02
@HuboX600: Deadpool w ogóle jest genialny
Odpisz
22 czerwca 2018, 09:00
*disappointed
Odpisz
22 czerwca 2018, 08:17
*ed
Odpisz
22 czerwca 2018, 08:06
Nie tylko filmy, np. gra fahrenheit
Odpisz
22 czerwca 2018, 10:21
@PolishPikachu: Tu chodzi o osobne filmy ale prawda pierwsza połowa fahrenheita to miód zajebisty klimacik a tu nagle jebs majowie super moce i inne głupoty
Odpisz
18 czerwca 2018, 22:23
Matrix ?
Odpisz
18 czerwca 2018, 20:47
Tak samo z książkami.
Odpisz