Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Przypałowo
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Niezniszczalne
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 czerwca 2018, 11:56
prawo pascala kto wybił ten zapi***ala
Odpisz
Edytowano - 20 czerwca 2018, 13:09
@fifcio256: ale stary Grigoryev ma Makarova
Odpisz
20 czerwca 2018, 15:13
@fifcio256: W Rosji bardziej pasuje:
Prawo Pascala, kto wybił ten idzie do gułagu
Odpisz
20 czerwca 2018, 15:51
albo stawia butelkę wódydla każdego
Odpisz
20 czerwca 2018, 23:53
@DziwnyPan: Stawianie wódki to żadna strata, gdy się pędzi ją w domu.
Gułag to świetna kara + wykonanie pracy na rzecz kraju
Odpisz
20 czerwca 2018, 20:38
I tak przegraliśmy
Odpisz
19 czerwca 2018, 19:28
I tak przegraliśmy :v
Odpisz
19 czerwca 2018, 19:39
2-1 z murzynami xd
Odpisz
19 czerwca 2018, 19:48
@WiktorT1: Jakieś 75% ludzi których spotkałem w szkole mieli barwy Polski.Czekam żeby zobaczyć jego będą pie**olić że przegraliśmy.
Odpisz
19 czerwca 2018, 23:10
@Rafken593: Ja podobnie, nawet nauczyciele takie założyli, a ja jako keden z nielicznych przewidziałem, że Polołki przegrają 2:1.
Odpisz
20 czerwca 2018, 07:37
@norek00: Ja również
Odpisz
20 czerwca 2018, 15:53
@norek00: Wiadomość:Cała klasa rzucała ku*wami ale najlepszy był największy fan piłki nożnej.Oto co on mówił:KU*WA TYCH MURZYNÓW MAĆ PRZEGRALIŚMY KUŹWA JAK NASI CH*JOWO GRALI ZE MNĄ TO BYŚMY DO ZAPIERKU*WADOLONEJ DZ****.
Odpisz
19 czerwca 2018, 22:04
Ja tu z Losowych.
Odpisz
20 czerwca 2018, 08:22
Twoje podróże w czasie zakończyły się przeniesieniem do alternatywnej rzeczywistości w której polska przegrywa mecz który miała wygrać..... A nie czekaj to ta główna rzeczywistość.
Odpisz
19 czerwca 2018, 22:16
Thank you Grigoryev.
Odpisz
18 czerwca 2018, 19:18
Only sad reactions
Odpisz
18 czerwca 2018, 19:50
@RobsonPlay:
Odpisz
18 czerwca 2018, 20:09
@Tymek590:
Odpisz
18 czerwca 2018, 21:14
@RobsonPlay:
Odpisz
19 czerwca 2018, 15:24
@RobsonPlay:
Odpisz
19 czerwca 2018, 19:02
@RobsonPlay:
Odpisz
19 czerwca 2018, 20:45
@RobsonPlay: wielki smuteg agavy
Odpisz
19 czerwca 2018, 20:14
Czyli... Koniec?! Taaak!
Odpisz
19 czerwca 2018, 19:21
je**ny h*j z tego starucha
Odpisz
19 czerwca 2018, 19:14
hehe, mam gdzieś mundial. może nie będzie tyle memów o piłce
Odpisz
19 czerwca 2018, 19:07
*przegrany
Odpisz
18 czerwca 2018, 21:32
Odzyskamy tą piłkę!
Odpisz
18 czerwca 2018, 21:21
Odpisz
18 czerwca 2018, 20:16
Odpisz
18 czerwca 2018, 19:58
Odpisz
18 czerwca 2018, 19:16
ok
Odpisz