Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Nie po oczach
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Młodzi gniewni
Fergus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 czerwca 2018, 14:16
"Konie emira Dubaju żyją lepiej ode mnie!"
Odpisz
19 czerwca 2018, 14:56
@Mati129: Historyk widze.
Odpisz
22 czerwca 2018, 10:34
@Mati129: Czyje to słowa? Google milczy.
Odpisz
22 czerwca 2018, 11:10
@Hartio: Pewien niemiecki książe na widok stajni króla Francji.
Odpisz
23 czerwca 2018, 15:31
@Ja_tu_tylko_komentuje: Pamiętasz nazwisko?
Odpisz
19 czerwca 2018, 20:04
A kto z kim wygrał 5:0?! Ha, widzicie co za kraj chowa lepszych sportowców
Odpisz
21 czerwca 2018, 18:03
Bo to spartańskie wychowanie daje więcej, niż luksusowe wyposażenie.
Odpisz
21 czerwca 2018, 18:27
Ale Dubaj znajduje sie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a nie w Arabii Saudyjskiej.
Odpisz
21 czerwca 2018, 18:30
@max1234: Kuurła jeden ch*j
Odpisz
21 czerwca 2018, 20:19
@Pikachu_fan_Subaru: Może jeszcze powiesz że Seria to to samo co Chorwacja!
Odpisz
21 czerwca 2018, 22:41
@max1234: W arabii saudyjskiej takie same warunki :v
Odpisz
21 czerwca 2018, 22:43
@lorax12: Seria to może być z karabinu a chorwacja to zniekształcone chowanie cja
Odpisz
22 czerwca 2018, 06:44
@lorax12: Zapomniałem dodać /s
Odpisz
22 czerwca 2018, 07:22
serbi... serdi... seria... serb.... serbija ku*wa mać!
Odpisz
22 czerwca 2018, 07:23
@Pikachu_fan_Subaru: wiesz gdzie sobie możesz dodać to /s?
Odpisz
22 czerwca 2018, 10:33
@lorax12: Na koniec komentarza?
Odpisz
22 czerwca 2018, 10:50
@Hartio: na avatara od razu
Odpisz
22 czerwca 2018, 11:03
@lorax12: I to i to było kiedyś Jugosławią
Odpisz
22 czerwca 2018, 11:21
@Pikachu_fan_Subaru: Ale Tesla je Serb
Odpisz
22 czerwca 2018, 12:32
@lorax12: Chorwat
Odpisz
22 czerwca 2018, 13:02
@Pikachu_fan_Subaru: SERB
Odpisz
23 czerwca 2018, 13:09
@lorax12: TESLA JE HRVATSKI
Odpisz
21 czerwca 2018, 18:19
Jak do cholery te konie stamtąd wychodzą?
Odpisz
21 czerwca 2018, 19:46
@amazonka4321: może tyłem
Odpisz
19 czerwca 2018, 15:19
Ale w każdej apteczce po 2,5 litra wódki by nie było zimno pacjentom w nocy
Odpisz