Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar SongMan

21 czerwca 2018, 14:17

Jak nie masz planów to może pomożesz mi wyzwolić Quebec?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar SongMan

21 czerwca 2018, 15:11

@zyl15: Pewnie, czemu nie?

Avatar R0gu3

23 czerwca 2018, 00:53

@SongMan: Oh no no no no, żadnych rewolucji w Kanadzie. Bo powiem Wielkiej Brytanii :<

Avatar R0gu3

23 czerwca 2018, 00:51

NAJEDŹMY BRYTANIĘ O CEZARZE!

Avatar Asasyn07

21 czerwca 2018, 16:48

ja tam mam co do roboty w wakacje

Avatar MaxiorPL

22 czerwca 2018, 07:41

@Asasyn07: bez obaw, nie Ty jedyny ;)
Do tego w obcym panstwie XD

Avatar Asasyn07

22 czerwca 2018, 12:00

@MaxiorPL: gdzie?

Avatar MaxiorPL

22 czerwca 2018, 16:13

@Asasyn07: holandia

Avatar Asasyn07

22 czerwca 2018, 16:25

@MaxiorPL: lubie

Avatar MaxXDMax

21 czerwca 2018, 22:36

Ja mam pewne postanowienie, a mianowicie chcę przejść wszystkie gry, które kupiłam.

Avatar DAVJD

22 czerwca 2018, 01:30

@MaxXDMax: dużo?

Avatar MaxXDMax

22 czerwca 2018, 10:33

@DAVJD: Tak, trochę tego jest

Avatar Kto_Inny

22 czerwca 2018, 10:00

To nie wolności, to zwolnienie warunkowe

Avatar CiemnoStrasznieUMnieWDomu

21 czerwca 2018, 18:13

My mieliśmy już wczoraj, polecam wszystkim szkołę muzyczną i tak wgl to #nbc

Avatar DAVJD

22 czerwca 2018, 01:31

@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: tam uczą normalnie czy jak?

Avatar KooMeSina

22 czerwca 2018, 01:35

@DAVJD: Wątpię bo to jest jak zwykła szkoła więc każde wolne jest zgodne z harmonogramem zwykłej szkoły

Avatar CiemnoStrasznieUMnieWDomu

22 czerwca 2018, 09:55

@KooMeSina: Zwykła nauka, ale zakończenie tak żeby wszyscy mogli przyjść, ci co chodzą dodatkowo i do innej szkoły na normalne lekcje.

Avatar vass296

21 czerwca 2018, 14:54

Gdy zaczyna się lato, a z latem wakacje i czasu wolnego jest tyle...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar kokosek112

21 czerwca 2018, 20:40

@rafiki56: TU-DU-DU

Avatar rafiki56

22 czerwca 2018, 07:50

@kokosek112: pływać pośród fal, roboty tworzyć też, geniusza znaleźć mózg...

Avatar michaolekYT

21 czerwca 2018, 21:13

jejciu to już wakacje

Avatar DHF1232

21 czerwca 2018, 19:55

ja biorę lipiec wolny, a sierpień dzień w dzień już na 6 do pracy

Avatar Virtualna_Cobra

21 czerwca 2018, 15:16

Ja tam jade gdzieś gdzie nikt mnie nie znajdzie

Avatar
Konto usunięte

21 czerwca 2018, 15:33

@Virtualna_Cobra: bieszczady

Avatar daglasio

21 czerwca 2018, 19:50

@Virtualna_Cobra: podlasie

Avatar zyl15

21 czerwca 2018, 14:07

W ogóle robię tego mema i mam taką kategorię:

Bożydar zaimponiłeś ty mi teraz

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar FeedorMid1

21 czerwca 2018, 18:40

@zyl15: oczywiście masz za mały iloraz inteligencji, żeby schować messengera

Avatar zyl15

Edytowano - 21 czerwca 2018, 18:46

@FeedorMid1: A nie przyszło ci geniuszu do głowy że robię to specjalnie? Ten Zucc jest ustawiony celowo żeby sprawdzić reakcje jejaków. No i niestety wyszło jak wyszło. Zazwyczaj ludzie piszą coś śmiesznego ale czasami trafiają się i tacy co wolą mnie wyzywać bez powodu

Avatar NieWiemCoWpisac

21 czerwca 2018, 18:45

A ja do pracy. Czego chcę bardziej? Cofnąć czas czy się zabić?

Avatar GalenMarek

21 czerwca 2018, 15:03

Praca.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Północne Węgry

Nie idź!

Nie są aż takie pyszne

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Płać pan

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka