Zawsze, gdy jadę pustym autobusem...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Brawo za czujność!
Należy się za piękne oczy
Żartownisie
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 czerwca 2013, 12:11
Niech zmieni miejsce, co za problem?
Odpisz
13 maja 2013, 07:42
ja się wtedy przesiadam
Odpisz
13 maja 2013, 15:25
@hadesik13: Nie ładnie tak się przesiadać, bo to jak obraza drugiej osoby. ;P
Odpisz
13 maja 2013, 20:36
@rakso132: a takie siadanie to nie?
Odpisz
13 maja 2013, 20:40
@hadesik13: Oczywiście, że jest, ale przesiadanie sie też jest. Nie musisz go obrażać w ten sposób, jeśli usiadł obok ciebie. ;)
Odpisz
18 maja 2013, 08:37
@rakso132: a już szczególnie się przesiadam, jak gościu mi zaczyna nawijać, w jakim to złyym kraju żyjemy utd.
Odpisz
13 maja 2013, 17:53
Ja kiedyś miałam krwotok z nosa w autobusie i mimo, że był tłok to dzięki moim chusteczkom nikt nie chciał siadać obok xD
Odpisz
13 maja 2013, 12:23
Mnie się to nie zdarza. Ludzie boją się koło mnie siadać.
Odpisz
13 maja 2013, 15:14
@SockPuppet: Bo ty jesteś tym w żółtej koszuli. :P
Odpisz
13 maja 2013, 17:25
@amekninja555: Nieee...Ja chyba po prostu emanuję negatywną energią...Ktoś mi powiedział, że robię miny jak psychopata, może to dlatego.
Odpisz
13 maja 2013, 16:15
ten w żółtej nawet dobrym grubym być nie potrafi, bo dobry gruby wie że lepiej jest siedzieć samemu bo więcej miejsca i tlenu
Odpisz
13 maja 2013, 07:27
Gorzej jak taki się ustawi w pisuarze obok...
Odpisz